Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U17,  U19

Devätnástka v Malackách remizovala, sedemnástka doma víťazne!

Zápas staršieho dorastu o prvé miesto skončil 1:1, mladší dorastenci vyhrali najtesnejším rozdielom 1:0.

Zverencov trénera Tótha čakal posledný zápas pred nadstavbou. Chalani vedeli, že boj o prvé miesto bude tvrdý, napokon sa však body delili po tom, ako v deväťdesiatej minúte vyrovnal Družkov.

Sedemnástka naopak už nadstavbovú časť hrá a v druhom kole privítala Ivanku pri Dunaji. V zápase padol iba jeden gól po strele Kanianskeho v osemdesiatej minúte.

WhatsApp-Image-2022-05-01-at-14.13.31

U19

FC – Žolík Malacky – FC IMAS

Výsledok: 1:1

Zostava: Richard Hlobil, Richard Košík, Ivan Družkov, Daniel Šimovčík 68′, Richard Dvoran, Filip Didek (C), Peter Tóth 90′, Šimon Marušák, Marek Bilačič 73′, Lukáš Kaniansky, Filip Tóth

Náhradníci: David Martin Turoň, Matej Milata, Marek Magula 73′, Jakub Drahoš 90′, Maximilián Magáth 68′

Góly: 90′ Ivan Družkov

Žlté karty: 19′ Richard Hlobil, 38′ Marek Bilačič, 84′ Šimon Marušák, 87′ Ivan Družkov, 90′ David Martin Turoň

Hodnotenie trénera Tótha:

“V zápase o prvé miesto sa stretli dve kvalitné mužstvá. Úvod zápasu nám vyšiel, boli sme koncentrovaní, dobre sme kombinovali a vypracovali sme si dve gólové situácie, bohužiaľ, sme ich nedokázali premeniť. Domáci hrozili rýchlymi kombináciami, vynikajúco zahrávali štandardky, po jednej z nich sa im podarilo skórovať. V druhom polčase sa hra kúskovala, my sme sa nevedeli dostať do tempa. Snažili sme sa byť aktívni, domáci však boli pevní v obrane a ťažko sa nám presadzovalo. V závere sme si vypracovali 100% gólovú príležitosť, ale sme ju nepremenili. Prišla 90. minúta, milimetrovo umiestnená strela Družkova a odvážame si z horúcej pôdy favorita bod. Všetko ostáva otvorené. Ďakujem chlapcom za vôľu ísť za gólom až do konca.”

u7

FC IMAS – FK Slovan Ivanka pri Dunaji

Výsledok: 1:0

Zostava: Matej Milata, Filip Tóth (C), Evan Samuel Kilian 41′, Samuel Foltýn,Marek Magula 63′, Jakub Drahoš, Marcus Had, Bruno Sirota, Maximilián Magáth, Erik Zeman, Tomáš Zeman

Náhradníci: Lukáš Kaniansky 41′, Hakan Yilmaz 63′, Jakub Martinovič

Góly: Lukáš Kaniansky 80′

Hodnotenie trénera Žilavého:

“Po sobotňajšom zápase U19, kde nastúpili aj hráči U17 nebolo veľa síl, ale chlapci napriek tomu zápas zvládli. Od začiatku bolo vidieť únavu, nešlo nám vôbec nič, súper nás zatlačil na našu polku ihriska, nič nám nefungovalo, nebol pohyb na ihrisku, stredová formácia bola ďaleko od seba, nevyhrávali sme
súboje, ale aj tak sme sa dostali do vyloženejších šancí než súper. V druhom polčase sme spravili zmenu a sám striedajúci Lukáš Kanianský skóroval v posledných sekundách zápasu. Veľké ďakujem patrí Filipovi Tóthovi, ktorý odohral 170´ a Lukášovi Kanianskemu, ktorý odohral 130´ za víkend. Taktiež veľké ďakujem patrí aj ostatným a verím, že ďalší zápas už bude lepší.”