Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U19

Devätnástka v prvom nadstavbovom zápase remizovala

Z Malaciek si zverenci trénera Tótha priniesli bod, zápas sa skončil 1:1

Zápas sa začal veľmi rýchlo, už v štvrtej minúte sa podarilo domácim skórovať. To hráčov prekvapilo a zväzovalo im to nohy. Vyrovnanie prišlo v 22. minúte, kedy po Košíkovej strele padla lopta do súperovej brány, po ceste sa však dotkla hráča domácich, takže išlo o vlastný gól. V druhej polovici zápasu už góly nepadli, rozdali sa len dve červené karty – jedna na strane domácich a jedna pre Zemana. Zápas sa teda skončil výsledkom 1:1 a deľbou bodov.

1_imas-2

U19

FC – Žolík Malacky – FC IMAS

Výsledok: 1:1

Zostava: Richard Hlobil, Richard Dvoran, Lukáš Kaniansky, Filip Tóth, David Martin Turoň, Daniel Šimovčík 66′, Marek Bilačič (C), Filip Didek, Richard Košík 81′, Peter Tóth, Ivan Družkov

Náhradníci: Matej Milata, Marcus Had 81′, Jakub Drahoš, Erik Zeman 66′, Kristián Kobielský

Góly: Vlastný gól súpera 22′

Červené karty: Erik Zeman 86′

Hodnotenie trénera Tótha:

“V dnešnom zápase sme chceli v Malackách zvíťaziť. Úvod zápasu nám nevyšiel a hneď sme inkasovali presne po situácii, na ktorú sme upozorňovali. To poznačilo celý prvý polčas. Nevychádzala nám kombinácia, mali sme slabý pohyb, robili sme strašne veľa nevynútených chýb, hre chýbalo tempo. Našťastie sa nám podarilo gólom Košíka vyrovnať. Druhý polčas sme už boli aktívnejší, ale stále tomu chýbala šťava, emócia, bojovnosť, jazda. Vypracovali sme si náznaky šancí, ale nedokázali sme ich dotiahnuť do gólového konca. Dnes musím byť aj kritický. Hráme o prvé miesto v tabuľke, mužstvo musí žiť, musí byť nabudené, lietať po ihrisku, nechať tam srdiečko. Dnes mi to tam chýbalo. Nevadí, otrasieme sa a ideme za naším cieľom. Už v stredu nás čaká doma Domino a chceme vyhrať. Chceme poďakovať za skvelú fanúšikovskú podporu!”