Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U19

Devätnástka zdolala Bernolákovo

Zverenci trénera Tótha si tak pripísali ďalšie tri body po výsledku 3:0

V domácom zápase sa prvého gólu ujal Richard Košík v 27. minúte, no v 32. musel byť striedaný. Minútu na to však pridal Peťo Tóth ďalší gól a do kabín sa išlo za stavu 2:0. V druhom polčase si hráči tri body postrážili, pridali ešte tretí gól po strele Tótha a zvíťazili 3:0.

imasu19

U19

FC IMAS – ŠK Bernolákovo

Výsledok: 3:0

Zostava: Richard Hlobil, Richard Dvoran, Lukáš Kaniansky, Filip Tóth, David Martin Turoň, Daniel Šimovčík 70′, Marek Bilačič 75′, Filip Didek, Richard Košík 32′, Peter Tóth (C), Šimon Marušák 70′

Náhradníci: Matej Milata, Marcus Had 70′, Kristián Kobielský 70′, Marek Magula 75′, Maximilián Magáth 32′, Adrián Foltýn

Góly: Richard Košík 27′, Peter Tóth 33′, Peter Tóth 60′

Hodnotenie trénera Tótha:

“Od úvodu zápasu sme boli aktívni, mali sme vyššie postavenie a súpera sme pressingom vôbec nepustili do hry. Pri rozohrávke sme boli trpezliví, snažili sme sa prípravkami otvárať defenzívu súpera, čo sa nám darilo a vytvárali sme si strelecké príležitosti. Boli sme lepší vo všetkých herných činnostiach, využívali sme kraje ihriska, ktorými sme sa dostávali za obranu súpera. Defenzíva bola kompaktná, sústredená celých 90 minút, hostí sme nepustili do žiadnej gólovej príležitosti. Po dvoch góloch Tótha a jednom Košíka sme si pripísali do tabuľky 3 body. Dnes chválim celé mužstvo za výkon, konečne sme si užili zápas my aj fanúšikovia. Mrzí nás zranenie Riša Košíka, dúfame že to nebude nič vážne a čo najskôr sa pripojí k mužstvu.”