Archív článkov

“Dnešný zápas nám absolútne nevyšiel!”

Hráči kategórie U17 odohrali nedeľný majstrovský zápas na ihrisku NMŠK 1922 Bratislava. 

V zápase dominovali domáci hráči, ktorí sa dostali do vedenia po 9-tich minútach. Druhý gól prvého polčasu pridal v 38. minúte Martin Belianský. V druhom polčase prišlo na strane domácich ku štyrom striedaniam a do našej siete padli ďalšie štyri góly. Zápas sa skončil našou vysokou prehrou a výsledkom 6:0. 

imasimasimas

U17

NMŠK 1922 Bratislava – FC IMAS

Výsledok: 6:0

 

Zostava (NMŠK 1922 Bratislava): Matúš Hubner, Roman Košík (67´), David Podhorec, Peter Kovalík, David Opálka, Andrej Čumakov (C), Filip Hornáček, Roman Bubla (41´), Samuel Piteľ (54´), Peter Zeman (67´), Martin Belianský (zdroj: https://bfz.futbalnet.sk/zapas/388854/)

Náhradníci (NMŠK 1922 Bratislava): Martin Staroň (54´), Hugo Pikaly (67´), Marek Martinkovič (41´), Marek Košiar (67´) (zdroj: https://bfz.futbalnet.sk/zapas/388854/)

Góly (NMŠK 1922 Bratislava): Filip Hornáček (49´, 57´, 63´), Peter Kovalík (78´), Peter Zeman (9´), Martin Belianský (38´) (zdroj: https://bfz.futbalnet.sk/zapas/388854/)

 

Zostava (FC IMAS): Adam Jankovics, Lukas Gríger, Peter Biesik, Adrián Foltýn, Peter Tóth (C), Marek Bevelaqua, Marek Bilačič, Tomáš Magula, Marek Kéry, Filip Didek, Dávid Pfundtner

 

Hodnotenie trénera Murára:

“Dnešný zápas proti NMŠK sme chceli zlomiť v náš prospech. Po neúspešných výsledkoch sme chceli už konečne bodovať. Vstup do zápasu ale nezačal pre nás dobre, keď sme už v 9 minúte inkasovali gól. Prvý polčas bol vyrovnaný. Škoda inkasovaného druhého gólu do šatne. Druhý polčas bol z našej strany veľmi zlý. Robili sme obrovské chyby v obrane, za čo nás súper trestal gólmi. Musíme dať hlavu hore a tvrdo pracovať.”

 

Hodnotenie asistenta trénera Tótha:

“Dnešný zápas nám absolútne nevyšiel. Súper bol vo všetkých činnostiach lepší a zaslúžene zvíťazil. My musíme tvrdo pracovať a zamerať sa na detaily v hernej činnosti jednotlivca.”

error

Nezabudni nás sledovať aj na