Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U19

Domáca prehra s Malackami

Zverenci trénera Tótha prehrali 1:2

Už v piatej minúte sa vedenia chopili hostia, ktorí navýšili v dvadsiatej minúte. V 46. minúte došlo ku zraneniu brankára domácich a následným striedaniam. Domácim sa tesne pred koncom zápasu podarilo znížiť na 1:2, čo bol nakoniec aj konečný výsledok zápasu.

2_u19

U19

FC IMAS – FC – Žolík Malacky

Výsledok: 1:2

Zostava: Jakub Martinovič 46′, Richard Dvoran, Lukáš Kaniansky, Filip Tóth 79′, Marek Bilačič, Filip Didek, Peter Tóth (C), Šimon Marušák, Erik Zeman, Daniel Šimovčík 46′, Ivan Družkov

Náhradníci: Kristián Kobielský 79′, Adrián Foltýn, Maximilián Magáth 46′, David Drahoš, Richard Hlobil 46′, David Martin Turoň

Góly: 85′ Filip Didek

Hodnotenie trénera Tótha:

“Opäť sme nezachytili úvod, urobili individuálne chyby a hneď na začiatku inkasovali. Toto sa opakuje v zápasoch s Malackami vždy. Snažili sme sa dostať do hry, mali sme loptu v držaní, ale nie v nebezpečných priestoroch pre súpera. Boli sme málo agresívni v súbojoch, nedokázali sme správne a včas pressovať. Hostia opäť po rýchlej individuálnej akcii strelili druhý gól a my sme boli na uterák. Dokázali sme sa zdvihnúť, vypracovali si šance, ale keď prestrelíme prázdnu bránu z troch krokov, nastrelíme brvno, tak sa ťažko zápas otáča. V kabíne bol veľký hukot z mojej strany. Druhý polčas sa hral len na polovici súpera, aj keď sem tam zahrozili z brejkov. Mali sme veľkú prevahu, vytvárali si šance, ale to, čo sme dokázali zahodiť, to je aj na dva zápasy. Niekde sme urazili šťastenu a nevieme si ju prikloniť na našu stranu. Druhý polčas sme odmakali, oddreli, ale dokázali sme gólom Dideka už len znížiť. Malackám gratulujem k víťazstvu v zápase aj v lige, každý jeden zápas s nimi bol boj. Veľmi nás mrzí zranenie Kuba Martinoviča, veríme, že to bude “len” otras mozgu a čoskoro bude medzi nami. Nás musia aj takéto prehry posúvať vpred, ideme ďalej.”