Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U17,  U19

Dorastenci majú za sebou ďalšie majstráky

Kategória U19 privítala na domácej pôde Ivanku pri Dunaji, sedemnástka sa predstavila na pôde FK Inter Bratislava

V prvom polčase staršieho dorastu padli len dva góly po strele Košíka a Družkova. Napriek dominancii v prvom polčase sa hráčom podarilo v druhom polčase svoj výkon vystupňovať a streliť ďalších 5 gólov. Zápas sa skončil výsledkom 7:0.

Sedemnástka však výsledkovo nemala najlepší víkend. V boji o prvú priečku sa hráčom nepodarilo zdolať súpera. V prvom polčase sa naopak súperovi podarilo prestreliť nášho brankára a rovnako sme súpera nepostrážili ani v druhom polčase. Body nakoniec ostali domácim.

3_imas19

U19

FC IMAS – FK Slovan Ivanka pri Dunaji

Výsledok: 7:0

Zostava: Jakub Martinovič, Marek Bilačič (C), Richard Košík, Ivan Družkov, Peter Biesik, Richard Dvoran, Daniel Šimovčík, Filip Didek, Peter Tóth, Šimon Marušák, Lukáš Kaniansky

Náhradníci: David Martin Turoň, David Drahoš, Richard Hlobil

Góly: 4´ Richard Košík, 12´ Ivan Družkov, 47´ Richard Košík, 61´ Ivan Družkov, 69´ Peter Tóth, 75´ Ivan Družkov, 86´ Marek Bilačič

Žlté karty: Marek Bilačič 86´

Hodnotenie trénera Tótha:

“V dnešnom zápase sme potrebovali potvrdiť 3 body z Domina. Aj keď nás sužujú zranenia a choroby, boli sme odhodlaní ísť za víťazstvom. Veľmi dobre sme zachytili úvod zápasu, hostí sme vysoko napádali, získavali lopty na našej útočnej polovici a dostali ich pod tlak, z čoho rezultovali góly Košíka a Družkova. Po 20. minúte sme upustili od našej hry, ponuková činnosť bola slabšia, vyhýbali sme sa zbytočne v osobných súbojoch. Cez polčas sme si povedali pár vecí, čo prinieslo osoh v druhom polčase. Ten sme absolútne ovládli, boli sme kombinačne lepší, vytvárali si gólové príležitosti, ktoré sme aj premenili. Po ďalších 2 góloch Družkova, jednom Košíka, Tótha a Bilačiča z pokutového kopu sme vysoko zvíťazili. Víťazstvo teší a my sa ideme v kľude pripraviť na ďalší zápas.”

FK Inter Bratislava – FC IMAS

Výsledok: 2:0

Zostava: Matej Milata, Filip Tóth (C), Evan Samuel Kilian, Bruno Sirota, Samuel Foltýn, Jakub Drahoš, David Drahoš, Marcus Had, Róbert Galba 41´, Maximilián Magáth, Erik Zeman

Náhradníci: Richard Hlobil, Šimon Zlocha 41´, Hakan Yilmaz

Žlté karty: David Drahoš 67´, Maximilián Magáth 45´

Hodnotenie trénera Žilavého:

“Nebudem sa na nič vyhovárať, zápas o prvé miesto sme mentálne nezvládli, bohužiaľ, zápas sa hrá na dva polčasy, nie na jeden, pokiaľ si to niektorí myslia. Od úvodu zápasu sme sa báli ísť do súbojov, boli sme neskorí pri preberaní hráčov. Vôbec nám nešla hra, bolo to ustráchané, bez emócie, súper nás potrestal strelením gólu. Do druhého polčasu sme išli s tým výsledok zvrátiť. Zmenili sme trošku hru, nebolo to pekné, ale viac sme nakopávali lopty za súperovu obranu, čo sa nám aj darilo, ale bez úspechu na strelenie gólu. Len sme obstreľovali domáceho brankára. Súpera sme v druhom polčase do ničoho nepustili, ale jedna štandardná situácia a znovu sme inkasovali. Bohužiaľ, výsledok sa nám zvrátiť nepodarilo. Ale chlapcom ďakujem za druhý polčas, kde bolo vidieť, že chcú s výsledkom dačo spraviť. Hlavy neskláňame, ideme bojovať ďalej.”