Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U17,  U19

Dorastenci odmakali ďalšie zápasy a pripísali si ďalšie body

Kategória U17 privítala na domácom ihrisku Rohožník, U19-tka vycestovala do Ivanky pri Dunaji

Napriek tomu, že hráči odohrali náročné zápasy, výhry zaistili tri body pre každé družstvo. U17 mala z dôvodu zranení len základnú jedenástku, napriek tomu však hráči bojovali a vyhrali 6:1. Kategória U19 síce náhradníkov mala, no skomplikovala si zápas strelením vlastného gólu. Hráči šak dokázali zvrátiť stav a výsledok zápasu tak bol 1:2.

WhatsApp-Image-2021-09-25-at-16.01.24

FC IMAS – FC Rohožník

Výsledok: 6:1

Zostava: Jakub Martinovič, Lukáš Kaniansky, Evan Samuel Kilian, David Drahoš (C), Marcus Had, Jakub Drahoš, Marek Magula, Róbert Galba, Maximilián Magáth, Hakan Yilmaz, Šimon Zlocha

Góly: Hakan Yilmaz 17′, David Drahoš 27′, Róbert Galba 54′, Marcus Had 68′, Róbert Galba 74′, Marcus Had 79′

Hodnotenie trénera Žilavého:

“Do zápasu sme nastúpili bez náhradníkov, ale naši hráči nenechali nič na náhodu. Dreli od prvej minúty, čo aj bolo vidieť na výsledku. Od prvej minúty sme začali hrať vysoký pressing na súperovej polovici ihriska, čo nám vydržalo až do konca stretnutia. Do zápasu nastúpil aj nový hráč Hakan Yilmaz a hneď sa zapísal do listiny strelcov ako strelec úvodného gólu v zápase. O pár minút sme mali možnosť kopať nariadený pokutový kop, ktorý s prehľadom premenil náš kapitán David Drahoš. Hrali sme dobre kombinačne, čo potvrdil Robo Galba dvoma gólmi. Na hru sme využili plochu celého ihriska, dávali sme veľmi pekné prihrávky po krajoch a následne aj centrované lopty. Veľmi pekné dva góly strelil asi z 30 m Marcus Had. Chlapci, veľmi pekne ďakujem, že ste ten zápas zvládli aj v menšom počte, keďže sa nám zranil Marek Magula, ktorý aj so zranením zápas odmakal až do konca. Bojovali sme aj za skoré uzdravenie Filipa Tótha, už nech si medzi nami. PS: Hráč D.D. toto sa hráčom nerobí.”

U19

FK Slovan Ivanka pri Dunaji –  FC IMAS

Výsledok: 1:2

Zostava: Richard Hlobil, Marek Bilačič (C), Adrián Foltýn, Richard Dvoran, Peter Tóth, Šimon Marušák 89′, Peter Biesik, Filip Didek 83′, Ivan Druzhkov, Daniel Šimovčík 46′, Kristián Kobielský 80′

Náhradníci: David Martin Turoň 80′, Branislav Dinko 83′, Richard Košík 46′, Gregor Púchy 89′

Góly: 5′ Richard Dvoran (vlastný gól), 36′ Peter Biesik, 45′ Ivan Druzhkov

Hodnotenie trénera Tótha:

“Celý týždeň som apeloval na chalanov, že nás v Ivanke pri Dunaji nečaká nič ľahké, čo sa aj potvrdilo. Veľmi zle sme vstúpili do zápasu. Neboli sme dostatočne nabudení, chýbal nám pohyb, rozťahaní sme boli po celom ihrisku, chýbala nám kompaktnosť v jednotlivých formáciách a robili sme nevynútené chyby. Z toho rezultoval aj úvodný domáci gól, ktorý sme si strelili sami. To s nami otriaslo a do 30. minúty sme sa len hľadali. V závere polčasu nám vyšlo pár kombinačných akcií, dostávali sme sa do streleckých príležitostí, nastrelili žrď, brvno a nakoniec sa nám podarilo gólmi Biesika a Druzhkova do polčasu výsledok otočiť. V polčase bolo aj trochu kriku v kabíne. Povedali sme si, že sa pokúsime čo najskôr zlomiť zápas tretím gólom, čo sa nám, žiaľ, nepodarilo. Šance sme si vypracovali, ale už sa nám skórovať nepodarilo. Bol to boj až do konca, veľa osobných súbojov, my sme sa aj snažili kombinovať, ale chýbala nám presnosť vo finálnej fáze. Herne nám zápas nevyšiel, ale bojovnosťou sme to dnes zvládli a vezieme si domov ťažko vybojované tri body. Ďakujem chlapcom za oddretý a odbojovaný zápas, ktorý ich bolel.”