Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U17,  U19,  Výsledky prípravných zápasov

Dorastenci odohrali prvé prípravné zápasy

Kategória U19 prehrala s EUROPEAN SOCCER SCHOOL 1:6, kategória U17 zvíťazila 3:2

V prvom prípravnom zápase nastúpili proti hráčom z Dallasu “nové” družstvá U19-tka a U17-tka, ktorá má od začiatku prípravy nového kormidelníka. Hráči sa v zápasoch postupne navzájom zoznamovali, keďže majú za sebou len prvý tréningový týždeň. Napriek tomu lodivod Tóth aj Holásek svoje družstvá pochválili. V zápase U19 sa gól podarilo streliť Družkovovi, za sedemnástku skórovali Neštrák, Habáň a Hiadlovský.

imas2

U19

FC IMAS – EUROPEAN SOCCER SCHOOL

Výsledok: 1:6

Zostava: Martinovič, Tesár, Kilian, Dvoran, Foltýn, Turoň, Družkov, Šimovčík, Sirota, Brieda, Chochol, Sopko, Yilmaz, Blatnický

Góly: Družkov

Hodnotenie trénera Tótha:

“V prvom zápase novo zloženej U19 sme nastúpili proti súperovi z ďalekého Dallasu. Dnešný zápas bol pre mňa veľmi poučný. Výsledok ma vôbec nezaujímal, potreboval som vidieť moje nové mužstvo v zápase. S prvým polčasom som spokojný, chlapci sa snažili dodržať herný systém, mali sme strelecké príležitosti, v defenzíve sme boli pozorní, vyskytli sa aj nejaké chyby, boli však individuálneho charakteru. Druhý polčas sme odišli kondične, to však v tréningovom procese odstránime. Noví hráči nesklamali, myslím si, že budú platnými členmi. Od pondelka sa pripájajú do tréningového procesu ďalší hráči a ideme tvrdo pracovať. Teším sa na prácu s novým mužstvom, aj keď nás čaká veľa práce, ale je to výzva pre nás všetkých.”

imas1

Výsledok: 3:2

Zostava: Boldiš, Štvrtecký, Hvolka, Rothbauer, Harenčár, Magáth, Toman, Peceň, Neštrák, Habáň, Hiadlovský

Góly: Neštrák, Habáň, Hiadlovský

“Na náš prvý zápas sme nastúpili aj s nováčikmi v našom mužstve. Zápas vo veľkom teple nám dal poriadne zabrať. Súper bol rozohraný a to bolo cítiť. Prvé minúty nás prevyšoval v kombinačnej hre. Podarilo sa nám ale streliť prvý gól, po čom sa naša hra zlepšila. Boli cítiť nezohranosť, ale chalani chceli si užiť zápas. Uvideli sme aj niekoľko skvelých akcií. Zápas sme vyhrali, chalani išli na pokraj svojich síl. Klobúk dole v takom teple.”