Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U17,  U19

Dorastenci tento víkend nebodovali

Starší dorast prehral s NŠK 1922 Bratislava, mladších porazilo Domino

Zverencom trénera Tótha a Žilavého víkendové zápasy výsledkovo nevyšli. Aj keď sa hráči U19 snažili, nepodarilo sa im streliť gól po celý zápas. Gól do siete súpera prišiel až na konci zápasu a zápas sa skončil výsledkom 2:1. Rovnakým výsledkom skončil aj zápas U17. Tí vsietili gól súperovi už v prvom polčase, nepodarilo sa im však vedenie udržať a inkasovali dva góly.

fcimas

(ilustračná fotografia)

U19

NŠK 1922 Bratislava – FC IMAS

Výsledok: 2:1

Zostava: Richard Hlobil, Marek Bilačič (C), Adrián Foltýn, Richard Dvoran, Peter Tóth, Šimon Marušák 80′, Peter Biesik, Filip Didek, Richard Košík, Daniel Šimovčík 46′, David Martin Turoň 75′

Náhradníci: Lukáš Kaniansky 75′, Branislav Dinko 46′, Jakub Martinovič,  David Drahoš 80′

Góly: 89′ Lukáš Kaniansky

Žlté karty: 79′ Marek Bilačič

Hodnotenie trénera Tótha:

“Dnešný zápas sme, bohužiaľ, výsledkovo nezvládli. Hneď z prvej strely na bránu sme inkasovali, čo s nami otriaslo. Snažili sme kombinačne dostávať do streleckých pozícií, ale buď sme boli nepresní, alebo málo dôrazní v zakončení. Opäť sme urobili v defenzíve viac individuálnych chýb a inkasovali druhýkrát. Druhý polčas sme zvierali súpera na jeho vlastnej polovici, vypracovali sme si šance, ale dnes to bol zápas, že by nám to tam nepadlo ani do rána. Nedokázali sme to do tlačiť do brány domácich. Kontaktný gól Kanianskeho, bohužiaľ, prišiel neskoro. Bojovnosť tam bola až do úplného konca, ale s hernou stránkou som nebol spokojný. Musíme tvrdšie zapracovať v tréningovom procese na veciach, ktoré nám momentálne nefungujú. Musíme dať hlavy hore a pripraviť sa na jesenný vrchol sezóny.”

SDM Domino – FC IMAS

Zostava: Jakub Martinovič, Lukáš Kaniansky, Evan Samuel Kilian, David Drahoš (C), Marcus Had, Jakub Drahoš, Marek Magula, Róbert Galba, Maximilián Magáth, Šimon Zlocha, Daniel Deák

Góly: 38′ Maximilián Magáth

Hodnotenie trénera Žilavého:

“Zápas sme od prvej minúty držali v našich rukách. Súpera sme do ničoho nepustili, na brankára domácich sme vystrelili asi dvadsaťkrát, ale bez úspechu. Všetko bolo do stredu bránky. Hrali sme kombinačný futbal, čo sme potvrdili v 38. minúte strelením gólu do šatne. Druhý polčas hodnotím veľmi rýchlo, na ihrisko nastúpilo úplne iné mužstvo ako bol IMAS v prvom polčase. Všetky lopty sme nahrávali súperovi do nohy a hlavne do behu, čo je vidieť aj na výsledku. Ale dúfam, že sa chlapci poučili a do ďalšieho zápasu nabehnú plní chuti po víťazstve.”