Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U17,  U19

Dorastenecké zápasy s Lokomotívou Trnava

Kategória U19 v Trnave vyhrala, sedemnástka prehrala

fcimas2

U19

Lokomotíva Trnava – FC IMAS

Výsledok: 0:1

 

Zostava: Hlobil /Martinovič/ – Kaniansky, Foltýn, Turoň /Dvoran/ – Biesik, Bilačič, Didek, Košík, Marušák – Tóth, Druzhkov

Gól: Biesik

 

Hodnotenie trénera Tótha:

“Ďalší zápas v anglickom týždni sme odohrali na Lokomotíve Trnava. Opäť nás preveril kvalitný súper. Od úvodu zápasu sa obe mužstvá snažili o kombinačný futbal. Čo sa týka dodržiavania taktických pokynov, presúvania do ťažiska hry a pressingu, tak to bolo v poriadku. Mali sme ale problém s presnosťou prihrávok. Aj keď sme dokázali pressingom získať loptu, našou nepresnosťou sme ju hneď stratili a to nás stálo veľa síl. Čo sa týka obrannej fázy, tam sme boli kompaktní a domácich sme nepúšťali do gólových príležitostí, aj keď si niečo vypracovali, tak to spoľahlivo vyriešili naši brankári. My sme sa pokúšali o streľbu zo strednej vzdialenosti, ale čistú šancu sme si nedokázali vypracovať. Zápas sme nakoniec zlomili pre seba 10 minút pred koncom exportným gólom Biesika. Dnes to nebol pekný futbal, hra sa odohrávala v strede ihriska. Som spokojný s nasadením, defenzívou, dôrazom v osobných súbojoch. Musíme popracovať na presnosti prihrávok a finálnej fáze. Ideme ďalej tvrdo pracovať, čaká nás sústredenie, na ktoré sa všetci tešíme.”

fcimas3

U17

Lokomotíva Trnava – FC IMAS

Výsledok: 3:1

 

Zostava: Milata, Kilian, F. Tóth, D. Drahoš, S. Foltýn U15, Had, Peceň U15, J. Drahoš, Chochol U15, Magáth, E. Zeman

Náhradník: Yilmaz

Gól: E. Zeman

 

Hodnotenie trénera Žilavého:

“Veľká kvalita na strane domáceho celku, kde nás predčili veľkou bojovnosťou a silou na lopte, vďaka tomu sme sa my len hľadali. Hneď v úvode sme inkasovali gól, nič nám nešlo, vôbec sme nebojovali tak, ako sa má. Problém vidím v neúčasti niektorých hráčov či na tréningu, ale aj na zápase. Pozitívne je, že nám skvele zachytal brankár Milata, vďaka ktorému sme neinkasovali viac gólov. Dúfam, že sme sa poučili z dnešného zápasu a odstránime nedostatky v tréningu.”

fcimas1

error

Nezabudni nás sledovať aj na