Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U17,  U19

Dorasty vyhrali oba nedeľné zápasy

Kategória U19 zvíťazila v Dúbravke a U17-tka porazila doma Lamač

V zápase U19 padol prvý gól po premenenom pokutovom kope Grígera. Snaha hráčov bola nakoniec odmenená druhým gólom v závere zápasu po strele Magulu na konečných 0:2. Bohužiaľ, v zápase došlo k zraneniu Peťa Tótha, ktorému všetci želáme skoré uzdravenie.

V zápase U17 sa prvého gólu ujali hostia v šiestej minúte. Odpoveďou na to boli dva góly do súperovej bránky po strele Hoffera a Machovicha. Gepardom sa podarilo streliť ešte jeden gól v druhom polčase a zvíťazili 3:1.

3_imas-5

U19

FK Dúbravka – FC IMAS

Výsledok: 0:2

Zostava (FC IMAS): Matúš Duban, Peter Biesik (C), Lukas Gríger, Richard Dvoran, Filip Didek, Šimon Marušák, Marek Bilačič, Tomáš Magula, Adrián Foltýn, Peter Tóth, Richard Košík

Góly (FC IMAS): Lukas Gríger (31´), Tomáš Magula (87´)

Žlté karty (FC IMAS): Adrián Foltýn (44´), Richard Košík (48´), Šimon Marušák (79´)

Hodnotenie trénera:

“Na zápas proti FK Dúbravka sme sa veľmi dobre pripravili. Od začiatku sme hrali koncentrované a disciplinovane. V niektorých fázach sme zbytočne držali loptu a chýbala tam priamočiarosť smerom dopredu. Chceli sme ťažiť prevažne zo štandardných situácií, jednou z nich sme boli dôrazní v šestnástke následkom čoho bol pokutový kop v prospech nás. Prvý polčas bol jednoznačne v našej réžii. Do druhého polčasu sme išli s tým hrať trpezlivo a plniť si taktické pokyny, nakoľko sme hrali o jedného menej, bolo veľmi dôležité hrať koncentrovane. Chlapci taktické pokyny plnili do bodky, hrali trpezlivo a ešte sa im podarilo streliť aj druhý gól. Takto si poistili víťazstvo a celý zápas doviedli do víťazného konca. Dávam klobúk dolu pred chlapcami, ako pristúpili k zápasu zodpovedne, keďže 60 minút hrali o hráča menej. Pedrovi želám skóre uzdravenie.”

3_imas-4

FC IMAS – FK Lamač Bratislava

Výsledok: 3:1

Zostava (FC IMAS): Jakub Martinovič, Tomáš Kurti, Hugo Morice, Maximilián Magáth, David Drahoš (C), Marek Magula, Daniel Šimovčík, Daniel Deák, Tobias Hoffer, Gregor Púchy, Alexander Machovich

Náhradníci (FC IMAS): David Martin Turoň

Góly (FC IMAS): Tobias Hoffer (11´), Alexander Machovich (14´), Hugo Morice (57´)

Žlté karty (FC IMAS): Gregor Púchy (34´)

“V ďalšom zápase sme narazili na susedov z Lamača. Úvod zápasu nám nevyšiel, nevedeli sme sa dostať do tempa. Kombinácie boli nepresné a robili sme veľa nevynútených chýb. Súper sa po našich chybách dostal do vedenia. Po góle sme trošku zvýšili pohyb, spresnili kombinácie a do polčasu sme dokázali výsledok otočiť v náš prospech. Druhý polčas bol z našej strany kvalitnejší, využívali sme krajné vertikály, spresnili kombinácie a stredová trojica zlepšila pohyb a spresnila kombinácie. Vytvárali sme si strelecké pozície, ale, bohužiaľ, sme už skórovali len jedenkrát. Máme ďalšie tri body a ideme sa pripravovať na šláger s Interom, kde sa stretnú 2 mužstvá, čo ešte nestratili ani bod.”