Archív článkov

Duely s NMŠK

Kategória U15 vyhrala vysoko 11:3 a U13 prehrala tesne 2:3

Hráči U15 odohrali skvelý zápas a bolo na nich vidieť, že sa bavia futbalom. Súčasťou zápasu bolo niekoľko skvelých akcii a zákrokov. Hráči plnili pokyny trénera, hru mali pod kontrolou a súperovi nedali šancu na výhru. 

Húževnato bojovali aj hráči U13-tky. Zo všetkých síl sa snažili mať zápas pod kontrolou a výsledkovo ho zvládnuť. Napriek tomu, že súper strelil úvodný gól, hráčov to nepoložilo a to bojovnejšie nastúpili na druhý polčas. Bojovnosť a chcenie však nestačili a v zápase s NMŠK sa ručička šťasteny priklonila na stranu hostí, ktorí zvíťazili a odniesli si 3 body.

U15imas-nmšk

foto: Erika Šarudiová

U15

FC IMAS – NMŠK 1922 Bratislava

Výsledok: 11:3

 

Zostava (FC IMAS): Martin Jankovič, Kristián Pavlík (36´), Tomáš Bálent (C), Alexander Machovich, Lucas Benkovský, Patrik Škereň, Miroslav Toman (59´), Daniel Deák, Tomáš Kurti (59´), Jakub Holec, David Drahoš

Náhradníci (FC IMAS): Evan Samuel Kilian (59´), Šimon Zlocha (36´), Hugo Morice (59´), Richard Hlobil

Góly (FC IMAS): Kristián Pavlík (6´, 16´), Patrik Škereň (4´, 15´, 49´, 53´, 59´), David Drahoš (19´), Evan Samuel Kilian (67´), Hugo Morice (65´)

 

Zostava (NMŠK 1922 Bratislava): Ivan Cabaj, Samuel Demjén, Adam Kočíšek, Martin Briak, Juraj Šimko, Oliver Tánczos, Lukáš Farkaš, Hugo Krošlák (51´), Lucas Procházka, Jerguš Balážik (C), Martin Jorík (59´)

Náhradníci (NMŠK 1922 Bratislava): Hugo Sekula (59´), Jakub Holtan, Lukáš Zvozil (51´)

Góly (NMŠK 1922 Bratislava): Oliver Tánczos (15´), Lukáš Farkaš (35´), Jerguš Balážik (27´, 30´ – vlastný gól)

 

Hodnotenie trénera Holáska:

“Po poslednej prehre sme mali iba jeden tréning na to, aby sme sa dostatočne pripravili po futbalovej stránke. Bolo vidieť na chalanoch snahu odčiniť posledný zápas. Od začiatku sme boli plne koncentrovaní. Už za prvých šesť minút sme dvakrát skórovali. Rozdiel oproti poslednému zápasu bol v našej bojovnosti a predovšetkým jednoduchosti. Akcie sme si vytvárali hlavne preto, že sme hrali priamočiaro na jeden-dva dotyky. Opäť sa nám ale nevyhli chyby v defenzíve. Darovali sme zbytočne tri góly súperovi. Na začiatku druhého polčasu sme sa trochu hľadali na ihrisku. Ďalším gólom sme hru ukľudnili. Gólov sme mohli dať ešte viac, no sme radi aj za takéto skóre.”

U13imas-nmšk

foto: Erika Šarudiová

U13

FC IMAS – NMŠK 1922 Bratislava

Výsledok: 2:3

 

Zostava (FC IMAS): Lukáš Zacharias Man, Samuel Foltýn, Juraj Haramia, Patrik Štvrtecký (C), Siniša Belay, Martin Mlynka, Hugo Michal Šíra, Jožko Haramia, Pavol Zeman, Timur Tolkačev, Samuel Holec

Góly (FC IMAS): Hugo Michal Šíra (39´), Pavol Zeman (56´)

 

Zostava (NMŠK 1922 Bratislava): Lukáš Dornai, Patrik Hlavačka, Denis Ležovič, Šimon Kysela, Matúš Landsmeer, Marián Šooš, Sebastian Maťo, Martin Rigo (C), Lukáš Ďurák, Matej Hromádka, Matej Hukel

Náhradníci (NMŠK 1922 Bratislava): Patrik Repkovský

Góly (NMŠK 1922 Bratislava): Denis Ležovič (22´), Lukáš Ďurák (43´), Matej Hromádka (38´)

 

Hodnotenie trénera Richnavského:

“Zápas v Rači nám ukázal, že chlapci majú vnútornú silu, vedia sa zomknúť a bojovať do posledných síl. Ďalší náš súper bol z bratislavskej časti Nové Mesto. Chlapci po poslednom zápase boli nabudení a pred zápasom som ich upozorňoval, aby sme hneď od začiatku vyleteli na súpera, boli aktívni smerom dopredu a snažili sa o strelenie prvého gólu, ktorý by nás nakopol ešte viac. Upozorňoval som, že nesmieme podceniť súpera a musia čo najviac komunikovať. Úvod zápasu sme začali aktívne napádať a v prvých desiatich minútach sme si vypracovali 100% šance, ktoré sme ale nedokázali využiť. Opäť sa nám potvrdilo v tejto sezóne už viackrát pravidlo – nedáš dostaneš. Gól, ktorý sme inkasovali, nami neotriasol a chlapci bojovali a snažili sa o strelenie kontaktného gólu. Cez polčas som chlapcom povedal, že je len polčas a máme ďalších 30 minút na strelenie gólov a aj otočenie nepriaznivého výsledku. Ďalej aby boli stále sústredení, koncentrovaní a verili si. Začiatok druhého polčasu chlapci opäť aktívne napádali a snažili čo najrýchlejšie znížiť. Čo sa nám nepodarilo, využili opäť hostia a odskočili nám na rozdiel dvoch gólov. V zapätí sa nám podarilo znížiť a išli sme za vyrovnaním, lenže to sa nám nepodarilo a inkasovali sme tretí gól. Tesne pred koncom sme strelili druhý gól, ale aj napriek veľkej snahe sa nám už nepodarilo vyrovnať. Chlapci bojovali, nevzdávali sa, snažili sa a opäť podali bojovný výkon. Zamrzia šance zo začiatku zápasu, ktoré sme nevyužili, ale ideme ďalej, chlapci sa stále len učia, na tréningu trénujú a postupnými krokmi sa posúvajú vpred.”

error

Nezabudni nás sledovať aj na