« All Events

• This event has passed.

Z Bernolákova si žiaci odniesli bod

May 1 @ 8:00 - 17:00

Zápas starších žiakov sa skončil víťazstvom domácich 0:1, naopak, mladší žiaci mali zápas veľmi dobre rozbehnutý, k víťazstvu stačilo len málo. Po remíze 1:1 si tak body delili so súperom.

ŠK Bernolákovo – FC IMAS

Výsledok: 1:0

Zostava: Martin Šin, Lucas Benkovský, Jakub Chochol, Miroslav Toman, Martin Mlynka, Patrik Štvrtecký 36′, Samuel Foltýn (C), Bruno Sirota, Matej Hiadlovsky 51′, Tomáš Zeman, Adam Zámečník 36′

Náhradníci: David Kovár 36′, Dominik Peceň 36′, Marián Šooš 51′, Jakub Měšťan

Žlté karty: 58′ Samuel Foltýn, 61′ Jakub Chochol

“”

Výsledok: 1:1

Zostava: Martin Šimunič, Tomáš Měšťan, Adam Sojka, Marek Jánošík, Oliver Gerči, Tobiáš Tomeček, Matej Chmelík, Lukáš Szepesi (C), Lukáš Stankovič, Oliver Šooš, Michal Dvoran, Michal Kürti, Max Jan Jager

Góly: 30′ Lukáš Szepesi

Hodnotenie trénera Masaroviča:

“V sobotu 30.4. sme odohrali zápas v Bernolákove. Zápas bol od začiatku vyrovnaný, súper sa púšťal do ofenzívy dosť často, ale chlapci v obrane sa s tým veľmi dobre vysporiadali najmä Oliver Gerči, ktorý mal všetky hlavičky a rozohrával do krajných priestorov na obrancov a záložníkov skoro bezchybne. Po 15 minútach sme sa začali dostávať do šancí aj my, v 30. minúte bol faulovaný Lukáš Szepesi a ten istý hráč rozohrával priamy kop z polovice ihriska. Kopol to priamo na bránu a padlo to do brány, veľký podiel na góle malo slnko, čo som povedal Lukymu tesne pred rozohrávkou, nech to kopne po výške na bránu a vyšlo to. Prvý polčas sme vyhrali 1:0. Do druhého polčasu sme vstúpili lepšie ako súper a hrali sme konečne futbal s kombináciou a odhodlaním, ktoré nám v predošlom zápase chýbalo! Súpera sme eliminovali od šancí a vytvárali sme si ich my. No, bohužiaľ, sme zahodili 4-5 tutových šancí, ktoré nás mrzeli v konečnom účtovaní, kde sme mali priniesť domov 3 body. Škoda trochu šťastia nám chýbalo, ale som spokojný s výkonom hráčov, ale s výsledkom na priebeh zápasu už menej.”