Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U13,  U15

Halloweenske výhry žiakov

Starší žiaci zvíťazili v Pezinku 3:4, mladší 0:2

Hráčom U15 nezačal zápas príliš šťastne. Už v tretej minúte inkasovali gól a druhý prišiel v trinástej minúte. Na Pezinok sa teda museli doťahovať. Náskok znížil v 23. minúte Drahoš, no do polčasu gepardi inkasovali ešte jeden gól. V druhom polčase sa náskok podarilo znížiť Pavlíkovi a následne premenil pokutový kop Morice, ktorému predchádzala červená karta pre Rečla. Na strane gepardov sa zažltilo v 64. minúte pre Kiliana a 65. minúte pre Pavlíka. V závere zápasu zvýšil na 3:4 Škereň a rozhodol tak o konečnom výsledku. Kategória U15 tak bude zimovať na treťom mieste.

Hladší priebeh zápasu bol pri mladších žiakoch. V 21. minúte si strelil vlastný gól hráč Pezinka a v 29. minúte zvýšil na 0:2 Šíra. V druhom polčase dostal žltú kartu Měšťan a po hodine sa zápas skončil výsledkom 0:2. Mladším žiakom tak patrí siedma priečka.

fcimas_nmsk1922bratislava-(

ilustračná foto: Erika Šarudiová

PŠC Pezinok – FC IMAS

Výsledok: 3:4

Zostava (PŠC Pezinok): Jakub Rečlo, Marek Terlanda (36´), Samuel Kalman, Filip Krasňanský, Richard Lukáčik (48´), Martin Molnár, Matúš Sulan, Adam Šramota, Filip Hajtmánek (42´), Jakub Richtarik (C), Jakub Kremský

Náhradníci (PŠC Pezinok): Adam Sekanina (36´), Lukáš Jaššo (42´), Samuel Koštival (48´)

Góly (PŠC Pezinok): Martin Molnár (3´), Adam Šramota (13´), Jakub Richtarik (26´)

Červené karty (PŠC Pezinok): Jakub Rečlo (47´)

Zostava (FC IMAS): Martin Jankovič, Kristián Pavlík, Tomáš Bálent (C), Alexander Machovich, Šimon Zlocha (36´), Hugo Morice, Patrik Škereň (69´), Miroslav Toman (47´), Jakub Holec, David Drahoš, Ivan Druzhkov

Náhradníci (FC IMAS): Daniel Deák (47´), Evan Samuel Kilian (36´), Richard Hlobil (69´)

Góly (FC IMAS): Kristián Pavlík (40´), Hugo Morice (49´), Patrik Škereň (67´), David Drahoš (23´)

Žlté  karty (FC IMAS): Kristián Pavlík (65´), Evan Samuel Kilian (64´)

“Zápas pre nás začal klasicky. Prvých dvadsať minút sme ešte spali. Prvý gól sme inkasovali z rohu a druhý následne po nedôraznom súboji a zlom odkopu z pokutového územia. Toto bol pre nás budíček. Jednoduchou akciou a dobrým zakončením sme znížili na 2:1, no vzápätí zasa po našej zbytočnej chybe sme súpera poslali do dvojgólového rozdielu. Napriek tomu naša hra sa stále zlepšovala, len sme sa do konca prvého polčasu trápili s finálnou prihrávkou. Do druhého polčasu sme nastúpili s tým, že chceme hrať kolmejšie a s vyšším pressingom. Začalo nám to vychádzať, vytvárali sme si množstvo šancí, finálna prihrávka sa zlepšila, ale góly to neprinášalo, lebo sme zahodili aj nemožné. Nakoniec sa nám priklonila šťastena, keď aj súper nám daroval gól na 3:2 zlou komunikáciou v päťke brankára a šikovnosťou Pavlík doklepol do brány. Tlak sa stupňoval, po skvelej kolmej prihrávke Škereňa  sfauloval v šestnástke brankár Moriceho a nasledovala penalta, ktorú Hugo ako faulovaný hráč aj premenil. Som veľmi rád, že sme premenili penaltu, lebo posledné obdobie to bol u nás veľký problém. Nakoniec sa nám podaril skvelý obrat, kedy tri minúty pred koncom Škereň vyrovnal aj s prispením brániaceho hráča. Sme veľmi radi, že sa nám podarilo zvíťaziť, hlavne, že sa hra zlepšila. Pred dlhou prestávkou to bolo skvelé ukončenie pol sezóny.”

fcimas_nmšk1922bratislava-(

Výsledok: 0:2

Zostava (PŠC Pezinok): Michal Koman, Samuel Nagy (C), Tomáš Buci, Lukáš Peterský, Michal Rolný, Boris Vadovič, Luke Fitzgerald, Dávid Strnisko, Dávid Polák, Samuel Šándor, Filip Granec

Náhradníci (PŠC Pezinok): Dominik Alejandre Galan, František Somorovský, Michal Kubáň, Jakub Krasňanský, Zachariáš Ján Salay

Góly (PŠC Pezinok): Michal Rolný (21´ – vlastný gól)

Zostava (FC IMAS): Lukáš Zacharias Man, Samuel Foltýn, David Kovár, Juraj Haramia, Patrik Štvrtecký (C), Siniša Belay, Lucas Benkovský, Jožko Haramia, Hugo Michal Šíra, Martin Kyselica, Jakub Měšťan

Náhradníci (FC IMAS): Samuel Holec, Pavol Zeman, Timur Tolkačev, Martin Mlynka

Góly (FC IMAS): Hugo Michal Šíra (29´)

Žlté karty (FC IMAS): Jakub Měšťan (40´)

Hodnotenie asistenta trénera Hladkého:

“Posledný ligový zápas na jeseň sme odohrali v Pezinku. V chladnom počasí sme podali veľmi zodpovedný a poctivý výkon. Chlapci dokázali fyzický deficit nahradiť húževnatosťou bojovnosťou a srdiečkom. V zápase sme si vypracovali veľa gólových šancí, ale premeniť sme dokázali len dve. Gólom sa presadili Hugo Šíra a Paľko Zeman. Sme veľmi radi, že sme sa s jeseňou rozlúčili víťazstvom.”