Harmonogram

Rozpis tréningov a stretnutí 


Month: Year:
« Prev October 2020 Next »
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
      1
* U15, U17U15, U17

Time: 16:00


* U15, U13U15, U13

Time: 16:00


* U11U11

Time: 16:30

FC IMAS - FK Jablonové (miesto: TC Stupava)

* U19, U17U19, U17

Time: 17:30


* U11U11

Time: 17:30


2
* U19, U17U19, U17

Time: 17:30


* U11U11

Time: 17:30


3
* U15U15

Time: 9:00

FC IMAS - NŠK 1922 Bratislava miesto: ihrisko TC Stupava

* U13U13

Time: 11:00

FC IMAS - NŠK 1922 Bratislava miesto: ihrisko TC Stupava

4
* U19U19

Time: 9:00

FK Dúbravka - FC IMAS miesto: ihrisko FK Dúbravka

* U17U17

Time: 11:00

FC IMAS - FK Lamač Bratislava miesto: ihrisko TC Stupava

* U11U11

Time: 13:00

TJ Záhoran Jakubov (A) - FC IMAS miesto: ihrisko Záhoran Jakubov

5
* U15, U13U15, U13

Time: 16:00


* U11U11

Time: 16:30


* U13, U11U13, U11

Time: 16:30


* U19, U17U19, U17

Time: 17:30


* U8U8

Time: 17:30


6
* U15, U13U15, U13

Time: 16:00


* U17, U15U17, U15

Time: 16:00


7
* U13U13

Time: 16:00


* U15U15

Time: 16:00

FC IMAS - FKM Stupava (miesto: TC Stupava)

* U19, U17U19, U17

Time: 17:30


* U11U11

Time: 17:30

FC IMAS - FKM Stupava (miesto: TC Stupava)

* U8U8

Time: 17:30


8
* U15U15

Time: 16:00


* U13U13

Time: 16:00

FC Petržalka - FC IMAS (miesto: Petržalka)

* U17, U15U17, U15

Time: 17:00


* U19-U8U19-U8

Time: 17:00


* U19, U17U19, U17

Time: 17:30


* U11U11

Time: 17:30


9
* U19, U17U19, U17

Time: 17:30


* U11U11

Time: 17:30


10
* U11U11

Time: 9:00

FC IMAS - FC Rohožník (A) miesto: ihrisko TC Stupava

* U17U17

Time: 15:00

FK Inter Bratislava (B) - FC IMAS miesto: ihrisko Inter Bratislava

11
* U19U19

Time: 9:00

FC IMAS - MFK Rusovce miesto: ihrisko TC Stupava

* U8U8

Time: 11:30

Lokomotíva Devínska Nová Ves (B) - FC IMAS miesto: ihrisko Záhorská Bystrica

* U8U8

Time: 12:15

FKM Stupava (A) - FC IMAS miesto: ihrisko Záhorská Bystrica

* U8U8

Time: 13:00

MFK Záhorská Bystrica - FC IMAS miesto: ihrisko Záhorská Bystrica

12
* U15, U13U15, U13

Time: 16:00


* U11U11

Time: 16:30


* U13, U11U13, U11

Time: 16:30


* U19, U17U19, U17

Time: 17:30


* U8U8

Time: 17:30


13
* U15, U13U15, U13

Time: 16:00


* U17, U15U17, U15

Time: 16:00


14
* U17U17

Time: 15:30

FK Dúbravka - FC IMAS (miesto: ihrisko FK Dúbravka)

* U15, U13U15, U13

Time: 16:00


* U11U11

Time: 16:30

FC IMAS - MFK Rusovce (miesto: TC Stupava)

* U8U8

Time: 17:30


15
* U15, U13U15, U13

Time: 16:00


* U17, U15U17, U15

Time: 17:00


* U19-U8U19-U8

Time: 17:00


* U19, U17U19, U17

Time: 17:30


* U11U11

Time: 17:30


16
* U19, U17U19, U17

Time: 17:30


* U11U11

Time: 17:30


17
* U17U17

Time: 9:00

NŠK 1922 Bratislava - FC IMAS (miesto: ihrisko NŠK)

18
* U15U15

Time: 9:00

FC IMAS - ŠK Bernolákovo (miesto: TC Stupava)

* U11U11

Time: 9:30

ŠK Žolík Malacky - FC IMAS (miesto: ihrisko Malacky)

* U13U13

Time: 11:00

FC IMAS - ŠK Bernolákovo (miesto: TC Stupava)

19
* U19, U17, U15U19, U17, U15

Time: 15:00


* U8 - 1. skupinaU8 - 1. skupina

Time: 16:00


* U11 - 1. skupinaU11 - 1. skupina

Time: 17:30


* U11 - 2. skupinaU11 - 2. skupina

Time: 18:15


20
21
* U13, U11U13, U11

Time: 15:00


* U8 - 2. skupinaU8 - 2. skupina

Time: 16:00


* U11 - 1. skupinaU11 - 1. skupina

Time: 17:30


* U11 - 2. skupinaU11 - 2. skupina

Time: 18:15


22
* U19-U8U19-U8

Time: 18:00

18:00 - 20:00 (rozpis podľa dohody)

23
* U8 - 3. skupinaU8 - 3. skupina

Time: 16:00


* U11 - 1. skupinaU11 - 1. skupina

Time: 17:30


* U11 - 2. skupinaU11 - 2. skupina

Time: 18:15


24
25
26
27
28
29
30
31
 
Category Key
 Fyzioterapeut
 Iné
 Majstrovský zápas
 Prípravný zápas
 Regenerácia - Bory Mall
 Tréning
 Tréning brankárov
 Turnaj


Kategórie:

U19 – rok narodenia 2002-2003

U17 – rok narodenia 2004 – 2005

U15 – rok narodenia 2006 – 2007

U13 – rok narodenia 2008 – 2009

U11 – rok narodenia 2010 – 2011

U8 – rok narodenia 2012 -2013

 

Sleduj nás a zdieľaj

 

 

Translate »
error

Nezabudni nás sledovať aj na