Archív článkov,  U11,  U13,  U15,  U17,  U19

Hlasy gepardov po návrate na ihrisko

Po hodnoteniach trénerov prichádzajú HLASY GEPARDOV. Ako vidia prvé tréningy naši hráči a ako hodnotia online tréningy? Vyjadrenia hráčov Vám prinesieme každý deň počas týždňa! Sledujte nás!

PONDELOK

U19

Peter Tóth: “Online tréningy podľa mňa neboli zlé, akurát občas trochu náročné na realizáciu. Veľmi mi na nich nevyhovovala práca s loptou, keďže bývam v byte so susedmi pod sebou, ale stále sa to dalo zvládnuť. Určite mi pomohli po fyzickej stránke, ale takisto mi aj pripomenuli, že si treba vážiť každú minútu strávenú na ihrisku. Zameriavali sme sa prevažne na fyzickú stránku, ale samozrejme nechýbali ani veci zamerané na techniku.”

Marek Bilačič: “Tréningy na ihrisku sa mi veľmi páčili, myslím, že ako každý v klube som sa na ne neskutočne tešil. Zatiaľ sme na tréningoch mali ľahké tempo, prihrávky a streľbu, náznaky, ukazovačky – ide sa na to veľmi pomaly kvôli tej dlhej pauze, čo sme mali. Jediné negatívum bolo, že po takej dlhej prestávke to bol čudný pocit objaviť sa na ihrisku a ešte v obmedzenom počte, ale myslím, že za nejaký čas sa rozohráme a počet ľudí na tréningoch sa zvýši.”

U17

Dávid Turoň: „Som rád, že sme online tréningy mali, keby neboli, neviem si predstaviť, ako by som na tom bol fyzicky. Páčili sa mi posilňovacie cviky, moc sa mi nepáčila práca s loptou, keďže som nemal dostatok miesta. Určite mi pomohli po silovej stránke a tréneri sa zameriavali hlavne na techniku, aby sme nevypadli úplne z cviku.

Prvé tréningy na ihrisku boli super, síce som úplne nevládal, ale veľmi ma bavila streľba a práca s loptou. Zatiaľ nebolo nič, čo by sa mi nepáčilo. Zameriavali sme sa hlavne na tú prácu s loptou, aby sme sa opäť dostali do formy.”

Ivan Druzhkov: „Najviac sa mi páčilo na online tréningoch, že sme sa aspoň trochu hrali s loptou a to je asi všetko, a nepáčilo sa mi viacero vecí, ale najviac, že sme nemali ten cit z hry. Najviac sme sa na nich zameriavali skôr držanie svojho tela aspoň v nejakej športovej forme.

Bolo to úplne super, že sme mohli byť na ihrisku konečne. Zameriavali sme sa na všeobecne pohybové schopnosti a hlavne teda na loptu. Najviac sa mi páčilo, že sme mohli strieľať na bránku, a že sme sa mohli rozprávať so spoluhráčmi. Nič nebolo také, čo by sa mi na týchto prvých tréningoch nepáčilo.”

U15

Patrik Štvrtecký: “Čo sa týka online tréningov, nemám čo vytknúť. Páči sa mi prístup trénerov a jednotlivé cvičenia, čo sme robili. Určite online tréningy boli lepšie ako žiadne. Pre mňa je lepší tréning na ihrisku než doma. Zameriavali sme sa na techniku v rámci možností a posilňovanie.”

Dávid Kovár: “Bol som veľmi rád, že tréningy na ihrisku začali. Páčilo sa mi, že sme sa konečne videli s chalanmi a zatrénovali sme si spolu vonku. Čo sa mi nepáčilo bol, že sme boli v skupinkách”

U13

Eva Ševčíková: “Online tréningy boli dobré hlavne preto, že sme sa hýbali a nesedeli sme len doma. Mali sme pohyb, ktorý nám rodičia nevedeli zabezpečiť, keď boli v robote a mali toho veľa. Nepáčilo sa mi, že sme vnútri nemohli kopať do lopty tak, ako na ihrisku. Páčilo sa mi to, že sme sa zamerali na cvičenia, ktoré nerobíme, keď sme na ihrisku, napríklad posilňovanie. Našla som nové cviky, ktoré mi pomohli a počas online tréningov sme sa zameriavali na techniku.

Tréningy po korone boli dobré, boli ľahšie ako tie predtým. Boli o tom, že sme robili cviky, ktoré neboli ťažké. Tréningy by mohli byť dlhšie, aby sme toho stihli viac, mohli by sme aj posilňovať ako na online tréningoch, to by sa nám tiež zišlo.”

Siniša Belay: “Online tréningy hodnotím dobre, lebo sme cez korona-prestávku mali nejaký pohyb.  Zamerali sme sa najmä sa posilňovacie cvičenia, bolo dobré, že sme sa mohli vidieť aspoň cez kamery, ale zasa nevýhoda bola, že to nebol ten reálny tréning. Pomohlo mi to v tom, že som sa hýbal.

Byť opäť na ihrisku je iné, ako online tréning, hlavne je to lepší zážitok. Je to proste normálny tréning. Doteraz sme sa zameriavali hlavne na techniku a prácu loptou. Teším sa, že sme zasa spolu vonku.”

U11

Michal Kurti: “Online tréningy hodnotím dobre. Síce to nebolo ako na ihrisku, ale zabavil som sa na nich. Páčili sa mi hlavne súťaže – challenge. Nepáčilo sa mi, že som nebol vonku, ale doma. Zameriavali sme sa na techniku a posilňovacie cviky.

Tréningy na ihrisku sa mi veľmi páčili, lebo som bol konečne na ihrisku a so svojimi spoluhráčmi. Páčilo sa mi úplne všetko, všetky časti s loptou, súťaže aj zápasy. Zameriavali sme sa na prácu s loptou a na rýchlosť.”

Peter Pristach: “Online tréningy hodnotím pozitívne, páčil sa mi prístup trénerov, že im to nebolo jedno, že si niekto vypol kameru a netrénoval. Páčilo sa mi, že sme robili zaujímavé a nové cvičenia, ktoré by sme vonku alebo na tréningu vonku nespravili. Nepáčilo sa mi, keď sme robili súťaže, kto spraví najviac niečoho vyhrá, a niektorí spravili 5 a povedali, že spravili 5, ale niektorí spravili 4 a povedali, že spravili 70. Online tréningy mi pomohli, ale viac by mi prospel normálny tréning. Počas nich sme sa zamerali na kľučky v malom priestore. A na posilňovanie brucha, stehien a na prevedenie cvičení.

Prvé tréningy na ihrisku boli neopísateľné, dobre sa mi trénovalo a bolo to super cítiť ten taký pravý tréningový pocit. Páčilo sa mi, ako sme do toho všetci išli naplno, aj sranda bola. Tiež bolo fajn, že sme mohli ísť hneď na taký tréning, akoby nič nebolo. Na tréningu sme robili techniku s loptou, krátke šprinty, taký futbal a jeho časti”

error

Nezabudni nás sledovať aj na