Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U13,  U17

Hodnotenia nedeľných prípravných zápasov

V poslednom víkende pred ligou sa trinástka predstavila na pôde SDM Domino, na ihrisko do Bučian vycestovala devätnástka. Ďakujeme autobusovej doprave sVAMIBUS za bezpečný dovoz na zápas s zo zápasu.

u19imas1

U19

Bučany Malženice – FC IMAS

Výsledok: 2:0

 

Hodnotenie trénera Tótha:

“V generálke na ligu sme vycestovali k súperovi do Bučian. Očakával som dôrazný zápas, čo sa mi potvrdilo. Prvých 20 minút sme sa hľadali, neboli sme koncentrovaní, mali sme zlé postavenie v blokoch. Od 20. minúty sme prebrali opraty zápasu do vlastných rúk. V prvom polčase sme zbytočne vozili loptu, snažili sa presadiť individuálne, čo nám nevychádzalo. V závere polčasu sme sa gólom Neštráka dostali do vedenia.
Druhý polčas sme už dominovali, roztiahli sme ihrisko, využívali kraje a dostávali sa do gólových príležitostí. Bohužiaľ, vo finálnej fáze máme ešte rezervy, ale v tréningovom procese budeme pracovať na koncovke. Podstatné je, že sa dostávame do zakončenia a vieme si vypracovať gólové príležitosti. V druhom polčase sme skórovali ešte raz gólom Chochola a zápas doviedli zápas do víťazného konca. Každým zápasom si nové mužstvo na seba zvyká viac a viac a som presvedčený, že tvrdou prácou sa budeme posúvať vpred.”

u13imas1

U13

SDM Domino – FC IMAS

Výsledok: 7:1

 

Gól: Josimovič

 

Hodnotenie trénera Kolarčíka:

“Dnes sme si zmerali sily s mužstvom SDM Domino. Vedeli sme, že nás čaká náročný súper, no chceli sme zamakať. Môžem povedať, že chalani makali od začiatku až po koniec zápasu. Bolo to o to náročnejšie, že sme hrali bez striedania. Vypracovali sme si viacero šancí na gól, nakoniec sa nám podarilo raz skórovať. Ďakujem chlapcom za nasadenie počas celého zápasu.”

 

error

Nezabudni nás sledovať aj na