Archív článkov,  Fotogaléria,  INTER Academy Bratislava,  INTER Academy projekt,  Koronavírus,  U11,  U13,  U15,  U17,  U19,  U8,  Z pohľadu...

Hodnotenia prvých tréningov po lockdowne

Po dlhých mesiacoch sme sa dnes vrátili na ihrisko. Ako vidia prvé tréningy naši tréneri Vám od utorka prinesieme každý deň počas týždňa! 

U19 & U17 – Peter Tóth

“V pondelok sme sa po dlhom čase stretli s chlapcami konečne na ihrisku. Radosť je obojstranná. Tréning sme s Tomášom Hančíkom nastavili tak, aby sa chlapci hlavne zabavili, vo všetkých činnostiach dominovala práca s loptou. Boli sme zvedaví, v akom stave sú chlapci po takej dlhej prestávke. Samozrejme, že práca s loptou ešte nie je na úrovni ako si predstavujem, čo je pochopiteľné, ale čo sa týka fyzickej stránky, tak tam som spokojní. Bolo vidieť, že chalani na sebe pracovali. V ďalšom tréningovom procese sa budeme zameriavať na herné činnosti a všetko bude práca s loptou, aby sa chlapci čo najskôr dostali do hernej pohody. Tešíme sa na ďalšie tréningy.”

U15 – Anton Holásek

“Po dlhých štyroch mesiacoch sme sa vrátili do tréningového centra v Stupave. Od začiatku bolo vidno, že sú chalani radi. Každý jeden z nich prišiel s úsmevom. Radosť bola vidno aj na zvítaní. Mysleli sme, že bude im bude aj lopta odskakovať, ale chalani prekvapili. Online tréningy všetkým pomohli. Nebola badateľná strata. Tréning sme si konečne všetci užili.”

U13 – Jozef Hladký

“Na chalanoch bolo vidieť, že sa po dlhých mesiacoch tešili na ihrisko. Prvému tréningu nechýbali emócie, a keďže sme volili prevažne pohybové hry a cvičenia s loptou, chalani si to užili. Verím, že im toto nadšenie a elán vydrží do ďalších tréningov.”

U11 – Václav Měšťan

“Nemohlo chybět po 4 měsících komunikace trenér vs fotbalisti a dozvědět se mnoho zajímavých a nových věcí od našich gepardíků, všichni zdravý a velmi natěšený na první trénink v roce 2021. Warm up byl zaměřený na technické zručnosti jedince, pouze noha – míč. Tréninkový proces byl nastavený tak, aby naši fotbalisti měli po dlouhé době mnoho dotyků z míčem a zakončili jsme warm up soutěžní formou. Každý mládežnický trenér má obavu, aby fotbalista po tak velké odmlce měl sportovní srdce k fotbalu či k sportu. Naši mladý gepardíci jsou si vědomy našich kvalit tréninkových procesů INTER Academy a počas velké Covid přestávky usilovně trénovali doma přes Zoom v pravidelných harmonogramech, a to se dnes ukázalo na čerstvém vzduchu. Technickou část naši fotbalisti nezapomněli, spíše mě mile svými výkonmi překvapili.  V naší kategorii se budeme dále zaměřovat na technickou část, kterou máme připravenou soutěžní formou anebo formou jedince. Následně přehodnotíme situaci a budeme se zaměřovat na další konkrétní tréninkové činnosti.”

U8 – Peter Ryšánek

“V stredu konečne nastal ten deň, keď sme sa po dlhých 4 mesiacoch opäť stretli s chlapcami na trávniku a bolo na nich badať úprimnú radosť. Tréning sme si maximálne užili a na moje príjemné prekvapenie som dokonca postrehol zlepšenie v určitých činnostiach. Nech nám tento trend vydrží, nech je už len lepšie a, samozrejme, makáme ďalej.”

Brankári – Tomáš Kecskes

“Sobotný tréning brankárov prebehol za nádherného počasia a s obrovským nasadením. Bolo vidno, že chlapcom chytanie chýbalo a to, že sa môžu konečne pohádzať, im skutočne spravilo radosť! Som rád, že som s nimi mohol zdieľať tieto chvíle v super prostredí tréningového centra v Stupave.”

 

Fotogaléria

error

Nezabudni nás sledovať aj na