Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U17

Hráči U17 zvíťazili v Malackách

Po najtesnejšom výsledku 0:1 si mladší dorastenci pripísali tri body

Zverenci trénera Tótha sa v prvom polčase nevedeli dostať do hry. Súper tlačil, ale našťastie sa mu nepodarilo využiť svoje šance. V druhom polčase sa nášmu realizačnému tímu osvedčilo striedanie. Daniela Deáka na ihrisku nahradil Gregor Púchy, ktorý následne strelil jediný gól zápasu a hráči tak z Malaciek priniesli tri body.

3_imas-2

U17

ŠK Žolík Malacky – FC IMAS

Výsledok: 0:1

 

Zostava (FC IMAS): Jakub Martinovič, Tomáš Kurti, Hugo Morice, Maximilián Magáth, David Drahoš (C), Marek Magula, Richard Košík, Daniel Šimovčík, Daniel Deák (64´), Tobias Hoffer, David Martin Turoň

Náhradníci (FC IMAS): Gregor Púchy (64´)

Góly (FC IMAS): Gregor Púchy (66´)

 

Hodnotenie trénera:

“Dnes nás čakal ťažký súper v Malackách. Snažili sme sa chalanov nabudiť, aby sme od úvodu dominovali. Bohužiaľ, stal sa pravý opak. Hneď v prvých minútach sme urobili dve nevynútené chyby, domáci nastrelili žrď, mali nebezpečnú štandardku, ale chvalabohu sme to ustáli. Nedokázali sme sa prvých dvadsať minút vôbec dostať k našej kombinačnej hre, boli sme všade neskoro, museli sme prerušovať súpera faulami a oni hrozili štandardkami. Od 20. minúty sme zlepšili pohyb, presnosť kombinácii, mali sme dve 100% gólové šance, nastrelili sme žrď. Polčas skončil bez gólov. V polčase bol v kabíne aj zvýšený hlas, vysvetlili sme chalanom, čo potrebujeme zlepšiť. Druhý polčas bol z našej strany lepší, snažili sme sa o kombinácie a využívať kraje. Dostali sme sa za súperovu obranu po krajoch ihriska, ale nedokázali sme dobré centre po pekných kombináciach zužitkovať v gól. Stále nám robil problém silový prejav domácich a v týchto momentoch nás podržal Kubo Martinovič dvomi zázračnými zákrokmi. My se stále išli za víťazstvom aj za cenu rizika, že pri kombináciach stratíme loptu. Vyšlo nám striedanie, keď Púchy po minúte na ihrisku strelil víťazný gól. Dnes to nebol z našej strany pekný futbal, ale stále sme boli pozitívne nastavení, šlapali sme, zrážali sa, bojovali a zvíťazili.”

error

Nezabudni nás sledovať aj na