Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  IMAS Cup,  U15

IMAS Cup U15 2020

Tretím zo série turnajov IMAS Cup bol turnaj pre kategóriu U15, na ktorom sa zúčastnili družstvá FC Petržalka, AFK Tišnov, FK Hodonín, FK Lokomotíva Trnava, FC Slovan Modra a domáci IMAS.

Na prvom mieste sa umiestnilo družstvo FK Hodonín, druhé obsadila Lokomotíva Trnava, tretie miesto patrilo družstvu AFK Tišnov, štvrté obsadila Petržalka a na poslednom mieste skončila Modra. Domáci gepardi teda na turnaji obsadili piate miesto. 

imas-cup-U15-1

foto: Erika Šarudiová

Ocenenia hráčom a družstvám slávnostne odovzdal viceprimátor mesta Stupava MVDr. Robert Kazarka. 

imascup15

foto: Erika Šarudiová

FC IMAS – FC Slovan Modra

Výsledok: 4:0

 

Hodnotenie tréner Holáska:

“Prvý ročník sa niesol v česko-slovenskom duchu. Zúčastnili sa ho kvalitné mužstvá z Česka a to AFK Tišnov a FK Hodonín. Zo Slovenska to bola FK Lokomotíva Trnava, FC Petržalka, FC Slovan Modra a náš tím FC IMAS. Náš prvý zápas sme odohrali proti FC Slovan Modra. V zápase sme jasne dominovali, súperovi sme takmer loptu nepožičali. Ani tempo nebolo najvyššie, ale boli sme priamočiari a tým sme si vytvárali šance, no množstvo z nich sme spálili.”

imas-cup-U15-2

foto: Erika Šarudiová

FC IMAS – FK Lokomotíva Trnava

Výsledok: 0:3

 

Hodnotenie tréner Holáska:

“Druhý zápas proti FK Lokomotíva Trnava bol odlišný. Súper bol dynamickejší a hlavne tvrdší. V tomto zápase sme dostali dva lacné góly a naopak z dobrých šancí sme gól my nedali.”

imas-cup-U15-3

foto: Erika Šarudiová

FC IMAS – FK Hodonín

Výsledok: 0:4

 

Hodnotenie tréner Holáska:

“Tretí zápas proti FK Hodonín sa niesol v inom duchu ako pred týždňom. Napriek prehre 0:4 sme boli odvážnejší, snažili sme sa dostať sa do rýchleho zakončenia. Žiaľ, aj v tomto zápase sme darovali súperovi tri góly.”

imas-cup-U15-4

foto: Erika Šarudiová

FC IMAS – AFK Tišnov

Výsledok: 1:1

 

Hodnotenie tréner Holáska:

“Náš najlepší zápas sme odohrali proti AFK Tišnov. Nie z pohľadu výsledku, ktorý bol 1:1, ale z pohľadu predvedenej hry. Rýchlosť a nasadenie si približovalo tomu, čo by sme chceli vidieť každý zápas. V tomto zápase platilo nedáš-dostaneš. Napriek množstvu šancí sme využili len jednu.”

imas-cup-U15-5

foto: Erika Šarudiová

FC IMAS – FC Petržalka

Výsledok: 0:2

 

Hodnotenie tréner Holáska:

“Posledný zápas s FC Petržalkou bol z môjho pohľadu veľmi slabý z našej strany. Absentovalo komplet všetko. Ak to mám zhodnotiť v skratke, v dvoch zápasoch bola hra celkom dobrá, v dvoch sme bojovali, no to nestačilo a v poslednom sme vyhoreli. Chcel by som poďakovať všetkým mužstvám za účasť. Verím, že sa stretneme aj na ďalších ročníkoch IMAS Cupu.”

imas-cup-U15-6

foto: Erika Šarudiová

error

Nezabudni nás sledovať aj na