Archív článkov,  Fotogaléria,  IMAS Cup,  U7

IMAS Cup U8 2019

Kategória U7 sa umiestnila na treťom mieste

Družstvá FC IMAS, FKP Dúbravka, TJ Záhoran Kostolište, MFK Záhorská Bystrica, ŠK Vrakuňa Bratislava a OFK Dunajská Lužná sa dnes zúčastnili na prvom IMAS Cup-e, ktorý bol určený kategórii U8 a ml..

Celý turnaj sa niesol v duchu fair-play, pričom prioritou turnaja bolo, aby si hráči zahrali a zabavili sa aj v rámci prechodného obdobia.

Počas turnaja sa technický riaditeľ FC IMAS Ivan Konfráter zmenil na moderátora a na záver nám turnaj zhodnotil slovami: “Som veľmi rád, že sa nám podarilo zorganizovať takýto turnaj pre našu najmladšiu kategóriu. Mohli sme vidieť veľa pekných futbalových momentov, výborných zákrokov brankárov, množstvo skvelých gólov… Myslím si, že si hráči turnaj užili a verím, že sa cítili príjemne. Ďakujem primátorovi Stupavy Mgr. Petrovi Novisedlákovi, MBA, že prevzal záštitu nad týmto turnajom, taktiež ďakujem všetkým organizátorom a v neposlednom rade majiteľovi klubu Petrovi Hasoňovi za to, že nám umožňuje organizovať takéto akcie. Na záver chcem pochváliť rodičov všetkých zúčastnených hráčov za výborné povzbudzovanie a za to, že na tribúne vládla výborná a nekonfliktná atmosféra, ktorá na chlapcov pozitívne vplývala. Teším sa na ďalšie IMAS Cupy, ktoré organizujeme pre kategórie U10, U13, U15 aj U17. Verím, že sa budú niesť v rovnakom duchu ako ten dnešný.”

Víťazom turnaja sa stalo družstvo MFK Záhorská Bystrica s počtom bodov 15,

druhé miesto obsadila FKP Dúbravka s počtom bodov 12,

na treťom mieste skončili gepardi z FC IMAS s počtom bodov 9,

štvrté miesto patrí družstvu TJ Záhoran Kostolište so štyrmi bodmi,

piate miesto obsadila ŠK Vrakuňa Bratislava

a na šiestom mieste skončila OFK Dunajská Lužná s jedným bodom.

Najlepším hráčom turnaja sa stal Nikolas Mislovič z FKP Dúbravka, najlepším brankárom bol Timotej Jánoš z MFK Záhorská Bystrica a s devätnástimi strelenými gólmi sa stal Richard Danihel z FC IMAS najlepším strelcom turnaja.

Ďakujeme všetkým za účasť a tešíme sa na ďalšie stretnutia!

error

Nezabudni nás sledovať aj na