Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U11,  U17,  U19

Zostava:  Jakub Martinovič, Richard Dvoran, David Martin Turoň, Samuel Foltýn, Matúš Sopko 84′, Erik Zeman, David Neštrák 73′, Bruno Sirota 46′, Evan Samuel Kilian 67′, Alex Bódi 46′, Sebastián Hvolka

Náhradníci: Hakan Yilmaz 73′, Damian Madarás 46′, Kristián Bajči 67′, Patrik Brieda 84′, Matej Milata, Lucas Benkovský 46′

Góly: 3′ Erik Zeman, 12′ Sebastián Hvolka

Žlté karty: 19′ Erik Zeman, 52′ David Neštrák

Hodnotenie trénera Tótha:

“Na zápas v Pezinku sme nastúpili v improvizovanej zostave. Vyšiel nám úvod stretnutia, boli sme aktívni, pohybliví, vychádzali nám kombinácie, v defenzíve sme boli kompaktní. Po exportnom góle Zemana a gólom zo štandardnej situácie, ktorý strelil Hvolka, sme išli do dvojgólového vedenia. Ak by sme strelili 3. gól, tak by bolo po zápase. Mysleli sme si, že nám pôjde všetko ľahko, od 20. minúty sme prestali behať, hrať, ľahkovážne sme strácali lopty a dostali súpera späť do hry. Po individuálnej chybe nášho hráča sme tesne pred polčasom darovali domácim pokutový kop, ktorý využili. Druhý polčas bol veľmi zlý z našej strany. Boli sme pod permanentným tlakom, nevedeli sme sa dostať do hry, robili sme individuálne chyby a v ofenzíve sme neukázali skoro nič. Pezinok gólom v závere strhol víťazstvo na svoju stranu. My sme sa ešte pokúsili vyrovnať, ale už to bolo veľmi kŕčovité a bez myšlienky. Je to ďalšia skúsenosť pre mladších chlapcov, starší a skúsenejší musia viac pridať a potiahnuť mužstvo. Ideme ďalej makať a pokúsiť sa doma vyhrať s Bernolákovom.”

imas-2

FC IMAS – FK Inter Bratislava (B)

Výsledok: 2:1

Zostava: Jakub Martinovič, Sebastián Hvolka (C), Michael Rothbauer, David Kovár 79′, Bruno Sirota, Patrik Štvrtecký, Matej Hiadlovsky 73′, Dominik Peceň 14′, Lucas Benkovský, Samuel Habáň 57′, Jakub Chochol

Náhradníci: Michal Blatnický 57′, Tomáš Zeman 73′, Samuel Magáth 14′, Tomáš Harenčár 79′

Góly: Matej Hiadlovsky 24′, Michal Blatnický 61′

Hodnotenie trénera Múčku:

“Začiatok zápasu sa niesol v miernom tlaku Interistov, ktorí sa dostávali do sľubných príležitostí. Postupne sme sa osmelili a mali sme pár brejkových možností, avšak bez gólového efektu.  Z nevinne vyzerajúcej akcie súpera, keď jeden hráč prešiel cez 4 nedôrazne brániacich hráčov, sme inkasovali. Chlapci sa ale otriasli, zlepšili pohyb, kombinácie a postupne získali v zápase prevahu. Ešte do polčasu skóre vyrovnali. V druhom polčase pokračovali tam, kde prvý skončili a vyplynul z toho mierny tlak a vytúžený gól na 2:1, čo bol aj konečný výsledok. Chlapcov chválim za príkladný prístup a odčinenie zbytočnej prehry z minulého týždňa.”

1_imas-1

U11

FC IMAS – FC Rohožník

“Nastúpili sme na prvý ligový zápas. Niektorí chlapci dokonca na úplne prvý zápas v živote. Napriek tomu sme sa snažili a bojovali proti technickejšiemu a fyzicky disponovanejšiemu súperovi. Počas zápasu sme mali veľmi slušné fázy, kde sme so súperom držali krok. Žiaľ, prejavila sa väčšia vyspelosť hráčov súpera a zápas sme prehrali 13:3. Napriek tomu hodnotím výkon družstva pozitívne. Vieme, na čom pracovať a budeme sa určite postupne zlepšovať.”