Archív článkov,  INTER Academy IMAS - Slovakia

IMAS privítal nového permanentného trénera z centrály akadémie FC Internazionale Miláno

IMAS sa po zimnej prestávke dostal do prípravy, počas ktorej mali hráči možnosť zmerať si sily s inými družstvami v prípravných zápasoch či na rôznych turnajoch a pripraviť sa tak na ligu, ktorú minulý víkend odštartovala kategória U13.

V jesennej časti sezóny na gepardov dohliadal a za tréningy zodpovedal permanentný tréner Raffaele Quaranta, ktorý svojimi skúsenosťami prispel k zdokonaleniu sa našich hráčov, no zároveň v rozvoji pomohol aj našim trénerom. imastraining-(6)

Aktuálne na tréningy IMASu dohliada hlavný tréner celosvetového projektu INTER Academy – Andrea Ratti. Andrea začal svoju kariéru v FC Internazionale Milano v roku 2003 ako tréner vo futbalovej škole Inter Soccer School, kde pôsobil do roku 2009. Svoju trénersku kariéru rozvíjal v FC Internazionale Milano ďalej, ale už ako tréner v projekte INTER Academy, kde od roku 2016 pôsobí v pozícii hlavného trénera. Andrea má obrovské množstvo skúseností, ktoré teraz odovzdáva trénerom, medzi ktorými sú aj tréneri IMASu.

imastraining-(4)V pozícii permanentného trénera v INTER Academy IMAS – Slovakia bude až do júna – Michele Andrich. Michele, po absolvovaní univerzitného štúdia – športové vedy a telesná výchova, začínal ako kondičný tréner v mládežníckom sektore klubu Insubria Calcio, kde pôsobil v rokoch 2006 až 2013. Svoje skúsenosti v práci s deťmi má aj vďaka pozícii špecializovaného učiteľa telesnej výchovy na základnej škole. Od roku 2013 do 2014 bol trénerom a technickým riaditeľom mládežníckeho sektora vo Varesine – pridružený klub siete Atalanta Bergamo. Súčasťou jeho ďalšej trénerskej kariéry sú pozície: osobný tréner pre rozvoj hráčov, tréner v Boys High School Sydney a v klube Metro East v austrálskom New South Wales. Michele bol taktiež mládežníckym trénerom dvoch prvoligových klubov v Sydney – Marconi Stallions a ESFA. Po návrate do Európy, v roku 2017, bol dve sezóny technickým riaditeľom tréningového centra INTER vo Varesine a trénerom vo viacerých letných kempoch klubu INTER. Trénerom celosvetového projektu INTER Academy je od júna minulého roku.

Tešíme sa na spoluprácu a želáme veľa úspechov!

error

Nezabudni nás sledovať aj na