Archív článkov,  INTER Academy projekt,  Open days

INTER Academy Bratislava Vás pozýva na OPEN DAY

V Bratislave a Stupave organizujeme skúšobné tréningy spojené s náborom do INTER Academy Bratislava

FC IMAS v rámci projektu INTER Academy Bratislava otvára dvere novým členom. Ak ťa baví futbal, príď na nábor do Bratislavy alebo Stupavy. 

Nábory sú pre určené pre ročníky nasledovne:

  • Bratislava – rok narodenia 2014 a neskôr
  • Stupava – rok narodenia 2007 až 2016

Nábory sa budú konať v pondelok Stupave 13.9.2021 o 18:00 hod. na futbalovom ihrisku a v utorok v Bratislave 14.9.2021 o 17:30 hod. v areáli Gymnázia Metodova 2. V rámci náboru budú všetkým záujemcom k dispozícií naši licencovaní tréneri a tiež hráči, ktorí im poskytnú osobné skúsenosti. 

Náboru sa nemusíš báť, ak si ešte futbal nehral, ale chceš s tým začať, nie je to žiadnou prekážkou. Sme otvorení pre všetkých, nehľadáme len hotové talenty, ale v prvom rade hráčov, ktorí sa chcú touto hrou predovšetkým baviť. 

Ak sa náboru zúčastníš, nezabudni prísť vo vhodnom oblečení. Obleč si športové oblečenie, napríklad tepláky a pohodlné tričko a nezabudni na športovú obuv – najlepšie kopačky.

Tisk

Staň sa aj TY súčasťou INTER Academy Bratislava. Tento projekt je realizovaný od roku 2018 a zahŕňa unikátne spojenie tréningových metód FC Internazionale Milano s permanent coachom, talianskym trénerom INTER Academy, ktorý pomáha hráčom a trénerom priamo na ihrisku v Stupave, kde je projekt realizovaný. Vďaka tomu, že je permanent coach prítomný na tréningovom procese tri mesiace počas jesennej aj jarnej časti sezóny pomáha osobne hráčom a trénerom v rozvoji a implementovaní talianskej metodológie do tréningového procesu.

Klub je na trhu tri roky a už sa môže tešiť úspechom ako bol postup starších a mladších žiakov do II. žiackej ligy a staršieho dorastu do III. dorasteneckej ligy. Našim hlavným cieľom je priniesť a dať reálnu možnosť mladým talentom priamo sa rozvíjať v podmienkach, ktoré urobili z FC Internazionale Milano svetový veľkoklub a v týchto podmienkach dosiahnuť ako športový tak i osobnostný úspech a rozvoj. 

Zároveň je pre nás dôležité, aby bola účasť v klube pre hráčov zážitok. Okrem talianskej metodológie mali hráči možnosť absolvovať aj Digitálny Internship, počas ktorého navštívili San Siro či tréningové centrum A tímu klubu FC Internazionale Milano. Keďže pandémia prekazila plány a do Talianska sme nemohli v roku 2020 vycestovať s cieľom navštíviť tieto miesta, plánujeme tento výlet absolvovať v sezóne 2021-2022, aby hráči nasali atmosféru víťaza Serie A a videli, ako tento veľkoklub funguje. 

Tisk

V rámci projektu INTER Academy sa nezameriavame len na futbal. Chceme, aby sa naše deti stali najskôr vynikajúcimi mužmi a potom šampiónmi. 

Ak sa chceš stať súčasťou nášho skvelého kolektívu, nájsť si nových kamarátov a hrať futbal, príď na nábor a buď ďalším členom našej modro-čiernej rodiny.

Tešíme sa na Vás!


Pre viac informácií nás môžete kontaktovať prostredníctvom mailu na imas@imas.sk alebo prostredníctvom telefónneho čísla +421 948 875 277.

error

Nezabudni nás sledovať aj na