INTER Academy IMAS – Slovakia

 

INTER Academy Bratislava (predtým INTER Academy IMAS – Slovakia) je medzinárodným projektom INTER Academy, ktorý v posledných rokoch bol vďaka svojmu know-how na ihrisku a mimo neho veľmi úspešný. Tieto úspechy, ktoré INTER Academy žne, prenášame i na pôdu FC IMAS a náš úspech chceme postaviť na jasných pilieroch: chceme, aby sa naše deti stali najskôr vynikajúcimi mužmi a potom šampiónmi.

INTER Academy IMAS – Slovakia vznikol v roku 2018 spojením know-how INTER Academy a slovenských trénerov s dlhoročnými úspechmi na domácej i zahraničnej pôde. Neskôr bol premenovaný na INTER Academy Bratislava.

O zabezpečenie fungovania INTER Academy Bratislava. sa stará tím skúsených manažérov, ktorých cieľom je zabezpečiť bezproblémový chod akadémie. 

Hlavným cieľom akadémie na Slovensku je priniesť a dať reálnu možnosť mladým talentom priamo sa rozvíjať v podmienkach, ktoré urobili z FC Internazionale Milano svetový veľkoklub a v týchto podmienkach dosiahnuť ako športový tak i osobnostný úspech a rozvoj. 

Každoročne sa uskutočňuje niekoľko aktivít na posilnenie vzťahov medzi jednotlivými akadémiami po celom svete. Výmena názorov, predávanie skúseností a aktívny dohľad talianskych partnerov v procese samotného tréningu je samozrejmosťou ako i dohľad nad dodržiavaním štandardov INTER Academy.

Technické zameranie je jadrom projektu a hrdíme sa štandardmi našich trénerov, ktorí sú súčasťou siete akadémie a majú dlhoročné skúsenosti a hlavne výsledky, ktorými sa môžeme pochváliť.

error

Nezabudni nás sledovať aj na