Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U11

V zápase proti FC Rohožník sa gólovo presadili Tomeček, Kurti, Danihel a Dvoran

FC Rohožník – FC IMAS

Výsledok: 6:6

Góly (FC IMAS): Tomeček, Danihel 3x, Kurti M., Dvoran

Hodnotenie trénera Měšťana:

“Ve středu 12.8.2020 jsme počas letní přípravy odehráli přátelské utkání na hřišti FC Rohožník. Od prvních minut byl zápas akční z obou stran. Naše kombinační, rychlá hra končila v území brankáře, kde jsme se neuměli orientovat a soustředit na finální přihrávku či zakončit. Soupeř měl vzápětí dva protiútoky, z kterých 2x zakončil přesně do naší brány. Naše mladé gepardíky to nerozhodilo a z krásných rychlých protiútoků jsme za pár minut vyhrávali 3:2. Našli se slabé chvilky v prvním poločase těsně před ukončením prvního poločasu, kdy  jsme zazmatkovali a cca 15 sekund jsme obdrželi vyrovnávající gól. Druhý poločas jsme byli fotbalovější, chyběla nám přesná finální přihrávka a moc jsme se začali věnovat individualitě, která spěla ku ztrátě míče a rychlý protiútok znamenal gól do naší branky či rohový kop. Chválím naše fotbalisty za výbornou aktivitu, učíme fotbalisty hrát na každém postu a aby byl stále v pohybu, vše se v budoucnu odrazí. Mohu ze srdce říci,že naši gepardi jsou připravený na fotbalovou sezónu 2020/2021,včera ukázali, že i když jsme měli jen jednoho hráče na střídání, kluci jsou rádi za každou minutu na hřišti, díky této aktivitě zvyšují svoje fotbalové schopnosti a pracují i na svoje fyzické zdatnosti.”