Archív článkov

Kategória U17 si pripísala ďalšie 3 body

Na domácom ihrisku hráči vyhrali nad FK Dúbravka

V sobotu privítala kategória U17 družstvo z Dúbravky. V prvom polčase sa ani jednému z družstiev nepodarilo streliť gól do siete súpera, na jeho konci prišlo len k striedaniu Filipa Pirohu. Druhý polčas sa taktiež začal striedaniami na strane hostí. Martina Peťka nahradil Tomáš Ivák, Branislava Trutza vystriedal Matúš Csibrei, Viktora Špitalského vystriedal Jozef Csabi na miesto Mareka Markoviča prišiel Lukáš Janky. Na strane domácich nahradil Filip Didek Šimona Marušáka. V 76. minúte sa stav zmenil na konečných 1:0 po strele Peťa Biesika. Ku koncu polčasu nastalo už len jedno striedanie kedy Tomáša Magulu nahradil Dávid Pfundtner. 

imas (3)

ilustračná fotografia

U17

FC IMAS – FK Dúbravka

Výsledok: 1:0

 

Zostava (FC IMAS): Adam Jankovics, Lukas Gríger, Peter Biesik, Peter Tóth (C), Marek Bevelaqua, Marek Bilačič, Tomáš Magula (76´), Filip Piroha (39´), Nino Obert, Šimon Marušák (63´), Richard Dvoran

Náhradníci (FC IMAS): Dávid Pfundtner (76´), Adrián Foltýn (39´), Filip Didek (63´)

Góly (FC IMAS): Peter Biesik (76´)

 

Zostava (FK Dúbravka): Jakub Sirák, Erik Bernhauer (C, Filip Kitanovič, Martin Peťko (41´), Patrik Darocz, Viktor Špitalský (57´), Oliver Drgon, Jakub Mazán, Branislav Trutz (52´), Karol Sorby, Marek Markovič (57´) (zdroj: https://bfz.futbalnet.sk/zapas/388891/)

Náhradníci (FK Dúbravka): Matúš Csibrei (52´), Jozef Csabi (57´), Lukáš Janky (57´), Tomáš Ivák (41´) (zdroj: https://bfz.futbalnet.sk/zapas/388891/)

 

Hodnotenie trénera Murár:

“Zápas s Dúbravkou bol úplne odlišný oproti predošlým zápasom. Od začiatku sme sa snažili súpera vysoko napádať, donútiť ho k chybám a rozhodnúť zápas už v prvom polčase. Loptu sme získavali a vytvárali sme si strelecké príležitosti. Jedna šanca striedala druhú, žiaľ, v zakončení nám chýbal väčší pokoj. Chlapci mali celý zápas prevahu a hrali veľmi trpezlivo. Súper bol stiahnutý a zhusťoval stred poľa. Vedeli sme, že gól už musí prísť, nakoniec sa nám to podarilo až 10 minút pred koncom. Dnešný zápas bol naozaj náročný z toho pohľadu, že chlapci museli veľa tvoriť, aby prekonali zhustenú obranu súpera.”

 

Hodnotenie asistenta trénera Tótha:

“Dnešný zápas bol najťažší v jarnej časti. Nastupovali sme v pozícii favorita a to sa niekedy hrá ťažko. Súper sa od prvej minúty zabetónoval na vlastnej polovici so všetkými hráčmi. Chlapci sa s tým vyrovnali veľmi dobre čo sa týka hernej činnosti. Náš zámer bol čo najskôr streliť jeden, dva góly, aby súper otvoril hru, čo sa nám žiaľ nepodarilo. Dominovali sme v kombinácii, vytvárali si strelecké príležitosti, nastrelili brvno, tyčku, pozahadzovali sme čisté gólové šance… Cez polčasovú prestávku sme nabádali chlapcov, aby boli trpezliví, že gól určite dáme. Druhý polčas bol kópiou prvého. Opäť drvivá prevaha, herná dominancia na našej strane, chýbal tomu len gól. Skúšali sme to signálmi zo štandartných situácii, kolmými loptami za obranu, streľbou zo strednej vzdialenosti. Čím viac sa blížil koniec zápasu, tým bola väčšia nervozita v našich radoch. Chalani išli za gólom a víťazstvom do poslednej minúty, dočkali sme sa 4 minúty pred koncom, keď sa presadil Biesik. Záver zápasu sme zvládli s absolútnou istotou a pokračujeme na víťaznej vlne v jarnej časti – 4 zápasy a 4 výhry.”

error

Nezabudni nás sledovať aj na