Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U19

Kategória U19 zvíťazila nad Pezinkom

V ďalšom majstrovskom zápase získali starší dorastenci 3 body po výhre 1:3  

Ako k zápasu povedal tréner Tóth: “Dnes sme si ten zápas užili všetci.” Už v 14. minúte sa gólovo presadil Druzhkov a do polčasu pridal gól aj Tóth. V druhom polčase si domáci vypracovali šance, gepardov však podržal brankár. Domácim sa Hlobila podarilo prekonať až v 82. minúte, na čo však reagovali hostia premeneným pokutovým kopom. Zápas sa tak skončil víťazstvom FC IMAS.

u19

U19

PŠC Pezinok – FC IMAS

Výsledok: 1:3

 

Zostava: Richard Hlobil, Marek Bilačič, Adrián Foltýn, Richard Dvoran, Ivan Druzhkov, Lukáš Kaniansky, Peter Tóth (C), Kristián Kobielský, Šimon Marušák, David Drahoš, Nino Obert

Náhradníci: Gregor Púchy, Jakub Martinovič, Branislav Dinko, Filip Tóth, Marek Magula

Góly: Ivan Druzhkov 14′, Peter Tóth 29′, Peter Tóth 84′

 

Hodnotenie trénera Tótha:

“V dnešnom zápase nás čakal veľmi kvalitný súper. Do zápasu sme vstúpili koncentrovane. Veľmi dobre sme pracovali v defenzíve a po zisku lopty sme sa kombinačne dokázali presadiť až do finálnej fázy. Boli sme aktivní, mali sme dobrý pohyb a dokázali sme sa domácim vyrovnať v dôraze. Našim taktickým zámerom bolo, aby sme si kombinačne otvárali priestory v defenzíve hostí a kolmými loptami sa dostávali za obrannú líniu domácich. Z takýchto situácii sme sa gólmi Druzhkova a Tótha dostali do vedenia. V prvom polčase sme dominovali, mali sme veľa streleckých príležitostí, len škoda, že sme ich nedokázali využiť. Druhý polčas sme očakávali tlak domácich, ale my sme pokračovali vo výkone z prvého polčasu. Aj keď si súper vypracoval šance, tie s prehľadom zlikvidoval brankár Hlobil. My sme čakali na svoje šance, ktoré prišli, ale nedokázali sme ich premeniť. Po zisku lopty sme sa kolmými loptami dostávali za obranu domácich, vytvárali si strelecké pozície. V obrannej zóne sme boli aktivní, dôrazní a domáci hrozili väčšinou zo štandardných situácii, po jednej z nich aj znížili. My sme však zareagovali správne, nespanikárili sme a po perfektnej akcií Dinka sme si vybojovali pokutový kop, ktorý s prehľadom Tóth premenil. Dnes by som chcel vyzdvihnúť všetkých hráčov a aj realizačný tím za veľmi kvalitný výkon, dnes sme si ten zápas užili všetci, aj keď dosť bolel, odmenou nám bol po zápase potlesk z tribúny.”

error

Nezabudni nás sledovať aj na