Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U17,  U19

Kategórie dorastov zvíťazili v posledných majstrákoch

Zostava: Jakub Martinovič, Lukáš Kaniansky (C), Richard Dvoran, David Martin Turoň, Matúš Sopko, David Neštrák, Evan Samuel Kilian 84′, Kristián Bajči, Damian Madarás 87′, Bruno Sirota, Alex Bódi 57′

Náhradníci: Erik Zeman 57′, Patrik Brieda 84′, Matej Milata 87′

Góly: Lukáš Kaniansky 33′ a 50′,

Karty: Kristián Bajči ŽK

Hodnotenie trénera Tótha:

“V dnešnom zápase som išiel do rizika a zaimprovizoval so zostavou. Bolo to aj vynútené absenciami, ale potrebovali sme niečo zmeniť. Chvalabohu nám to vyšlo. Od úvodného hvizdu sme na ihrisku žili, behali, bojovali. Prvých 15 minút sme hru kontrolovali, dobre sme sa presúvali a hrozili po rýchlych kombináciách. Gólovú príležitosť sme si však nevypracovali. Potom súper prebral iniciatívu, bol viac na lopte a mal územnú prevahu. My sme boli veľmi nebezpeční pri našich štandardkách a po jednej z nich sme gólom Kanianskeho išli do vedenia. Vypracovali sme si ďalšiu tisícpercentnú šancu, keď náš hráč obišiel aj brankára, ale minul prázdnu bránu. Hostia nás prehrávali v strede ihriska, tak som cez polčas zmenil rozostavenie. Hneď v úvode sme inkasovali vyrovnávajúci gól. Chalanov to nezlomilo, tvrdo pracovali, hostia sa snažili strhnúť víťazstvo na svoju stranu, nechávali otvorené priestory v defenzíve, čo sme sa snažili využívať a hrozili sme po rýchlych kontrách. Po ďalšej štandardke a góle Kanianskeho sme opäť išli do vedenia a udržali ho do konca. Dnes sme zápas odmakali, oddreli, bojovali jeden za druhého, hlavne tam bolo srdiečko. Chalani už pochopili akou cestou chceme ísť. Dnes si zaslúžia všetci pochvalu, trochu oddýchneme cez víkend a od pondelka opäť tvrdá práca.”

DSC_0170

FC IMAS – Futbalová akadémia Lafranconi FTVŠ UK

Výsledok: 8:0

Zostava: Marián Boldiš, Štefan Gajdoš, Patrik Štvrtecký, Matej Hiadlovsky, Lucas Benkovský (C), Miroslav Toman 59′, Tomáš Zeman 51′, Samuel Magáth 51′, Samuel Habáň, Jakub Chochol, Tomáš Harenčár

Náhradníci: Michael Rothbauer 51′, Michal Blatnický 51′, Adam Zámečník 59′

Góly: Samuel Magáth 6′, Matej Hiadlovsky 12′, vlastný gól súpera 22′, Samuel Habáň 33′, Jakub Chochol 51′, Jakub Chochol 52′, Matej Hiadlovsky 65′, Matej Hiadlovsky 80′

Karty: Jakub Chochol 49′ (ŽK),

“Zápas sme mali od prvých minút jasne pod kontrolou. Súper prakticky získal loptu iba po našich technických nedostatkoch, ktoré sme tvorili hlavne v strede poľa. Počet gólov je vysoký, ale neodzrkadľuje našu efektivitu, keďže šancí sme mali omnoho viac. Síce je výsledok 8:0, ale zápas sa dohrával v nízkom tempe, s čím nie som spokojný. Nemôžeme sa prispôsobovať súperovi.”