Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U15,  U17

Kategórie U15 a U17 zvíťazili nad Hlohovcom

Kategória U15 zvíťazila 0:4, U17-tka 1:2

U17

FC Slovan Hlohovec – FC IMAS

Výsledok: 1:2

Góly: Obert, Kéry

Zostava: Janikovics, Bilačič, Dvoran, Gríger, Turoň, Didek, Kéry, Kubinec, Obert, Tóth, Košík

Striedali: Foltýn, Marušák, Púchy, Pfundtner

 

Hodnotenie trénera Murára:

“V dnešnom zápase sme si zmerali sili s Hlohovcom. Nastúpili sme v rozostavení 3-5-2. Začiatok zápasu sme začali výborne, hrali sme trpezlivo v defenzíve a mali sme výborný pohyb smerom dopredu. Mali sme niekoľko výborných akcií a príležitosti na strelenie gólu, žiaľ v koncovke sme boli neúspešní. Druhý polčas sme nadviazali na ten prvý. Viac sme využívali streľbu z väčšej vzdialenosti boli aktívni smerom dopredu hlavne po krídlach. Opäť sme zahadzovali jednú šancu za druhou. Mrzí ma, že v tej finálnej fáze nám chýbal pokoj a dôraz na strelenie gólu. S predvedenou hrou, pohybom a plnením si taktických pokynom som bol veľmi spokojný, na koncovke a dôraze musíme popracovať.”

 

Hodnotenie asistenta trénera Tótha:
“V dnešnom zápase sme začali veľmi sebavedomo. Opäť sme nastúpili v rozostaveni 3-5-2. Veľmi dobre sme  kombinačne vychádzali z obrannej zóny. Boli sme dostatočne pohybliví a ponuková činnost bola na dobrej úrovni. Vychádzali nám kombinácie v stredovej zóne, dostávali  sme sa do zakončení. Obranná fáza nám fungovala veľmi dobre. Druhý polčas sme pokračovali v aktivite, vyuzívali celú šírku ihriska, pridali sme zakončenie zo strednej vzdialenosti. Celý zápas sme dominovali herne, len musíme ešte popracovať zakončení. Za dnešný výkon si zaslúžia chlapci pochvalu.”


U15

FC Slovan Hlohovec – FC IMAS

Výsledok: 0:4

 

Góly: Kurti, Škereň, Morice, Toman

 

Hodnotenie trénera Holáska:

“Zápas sme síce vyhrali, ale prístup hráčov bol opäť nulový. Od začiatku zápasu sme robili banálne chyby. Zlé prihrávky a spracovania, všetko bolo bez tempa. Všetko to plynulo z toho, že hráči podcenili súpera. Druhý polčas sa o niečo zlepšil, no aj tak to bol veľmi slabý výkon z našej strany. Už druhý zápas za sebou chýba hráčom väčšia chuť po futbale a bojovnosť. Ukazuje sa, že bude treba ešte viac pracovať s hráčmi po psychologickej stránke.”

error

Nezabudni nás sledovať aj na