Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U13,  U15

Kategórie žiakov prehrali so Sencom

Zápas starších žiakov sa skončil 2:3, mladších 0:5

V prvom polčase zápasu starších žiakov sa podarilo hosťom streliť gól už vo štvrtej minúte.  V druhom polčase tréner vystriedal Kovára a v 39. minúte vyrovnali gepardi na 1:1. Zvýšenie na 2:1 prišlo po strele Zemana v 50. minúte, no hráčom sa nepodarilo postrážiť si výsledok a v závere dostali 2 góly.

Mladší žiaci mali naozaj nešťastný deň. Súper strelil prvý gólv ôsmej minúte a následne už len pridával ďalšie. Záverečným hvizdom sa zápas skončil 0:5.

WhatsApp-Image-2022-05-16-at-07.25.53

FC IMAS – MŠK Senec

Výsledok: 2:3

Zostava: Martin Šin, Jakub Chochol, Miroslav Toman, Martin Mlynka, Samuel Foltýn (C), Bruno Sirota, Tomáš Zeman, Dominik Peceň 57′, David Kovár 36′, Samuel Habáň, Erik Zeman

Náhradníci: Matej Hiadlovsky, Patrik Štvrtecký 36′, Adam Zámečník 57′, Marián Šooš

Góly: Erik Zeman 39′, 50′

“Do zápasu sme nevkročili vôbec dobre. Prvých 10 minút sme boli zatlačení. Pramenilo to zo zlého preberania hráčov a veľmi slabého pohybu. Chýbal nám dôraz. Po desiatich minútach sme zlepšili pohyb, začali sa dostávať do vyložených šancí, ktoré sme, žiaľ, nepremenili. Zápas sa do polčasu herne vyrovnal. Šance boli na oboch stranách. V druhom polčase sme začali vyššie napádať. Mali sme mnoho šancí, premenili sme dve, no to bolo málo. Bohužiaľ sa nám vypomstilo premieňanie šancí. Vyložených šancí sme mali možno 5-6, ale urazili sme šťastenu. Posledných 10 minút sme fyzicky odišli a súper to využil a zvrátil zápas vo svoj prospech. To, čo opakujem takmer celú sezónu, že v zápase síce dáme dosť gólov, ale veľa aj spálime, sa v tomto zápase proti nám otočilo. Napriek tomu, že finalizácia útoku nám nešla tak, ako sme si predstavovali, musím zhodnotiť, že zápas mal po hernej stránke veľmi vysokú úroveň. Hlavne prvých 25 minút z druhého polčasu.”

Výsledok: 0:5

Zostava: Tomáš Měšťan, Adam Sojka, Oliver Gerči, Tobiáš Tomeček, Matej Chmelík, Lukáš Szepesi (C), Lukáš Stankovič, Oliver Šooš, Max Jan Jager, Peter Pristach, Michal Dvoran, Arsen Juriv

Hodnotenie trénera Masaroviča:

“Dnes sme odohrali zápas na domácej pôde proti MŠK Senec. Zápas začal v dobrom tempe a hralo sa z jednej strany na druhú, ale šance mali hostia a po odrazenej lopte skórovali hostia na 0:1. Moji chlapci sa snažili, keď im už išli prihrávky a vychádzali z obrannej fázy po postupnom útoku aj do zakončenia, ale súper bol silnejší v súbojoch, ale aj fyzicky, čo sa prejavilo v ďalšom dianí zápasu. Cez prestávku som chlapcom prízvukoval, že nič nie je stratené, aj keď sme prehrávali 0:3. Do druhého polčasu som im prízvukoval zrýchliť pohyb, čo sa aj dialo, ale súper skóroval po individuálnych chybách v strede poľa. Konečný výsledok bol 0:5. Chlapci nehrali zle technicky ani kombinačne, ale pohyb bol v tomto zápase náš problém, čo mal súper evidentne lepší a nezachytili sme rozohrávky súpera, čo nás stálo 5 gólov v našej sieti. Do budúcna treba pracovať na kompaktnosti všetkých aspektov hry a nepoľavovať v nich ani na tréningoch, ani v zápasoch.”