Kategória U15 si z Malaciek priniesla tri body, U13-tka prehrala 7:0

Zostava (ŠK Žolík Malacky): Tomáš Gulbiš, Nicolas Salay, Michal Švarc, Juraj Kubišta (48´), Filip Orgoň, Dávid Halámek (C), Samuel Gašpar, Martin Petráš, Jakub Šauša, Samuel Schreiner (52´), Juraj Mikulecký  (62´)

Náhradníci (ŠK Žolík Malacky): Simon Šteflík, Simon Frühauf (52´), Erik Gašpar, Adam Christian Geleta (62´), Matej Višváder, Samuel Vician (48´)

Góly (ŠK Žolík Malacky): Samuel Schreiner (27´)

Zostava (FC IMAS): Richard Hlobil (36´), Kristián Pavlík, Tomáš Bálent (C), Alexander Machovich, Ivan Druzhkov, Patrik Škereň, Miroslav Toman, Daniel Deák, Tomáš Kurti (56´), Jakub Holec, David Drahoš

Náhradníci (FC IMAS): Martin Jankovič (36´), Evan Samuel Kilian (56´), Hugo Morice

Góly (FC IMAS): Kristián Pavlík (66´), Daniel Deák (17´)

“Vedeli sme, že nás čaká tvrdý súper na veľmi podmočenom ihrisku. Od začiatku sme sa snažili hráčov na to pripraviť. Od začiatku sa na našej strane kopili chyby. Hráči robili veci úplne inak ako sme na to zvyknutí. Našili chybami sa súper dostával zbytočne k lopte a snažil sa rýchlou kolmou prihrávkou prejsť cez našu obranu. Síce sme dali prvý gól, ale súperovi sme naďalej ponúkali možnosť na vyrovnanie našimi chybami. V prvom polčase sme mohli dať viac gólov, no zaváhali sme v koncovke. Súper nás za to vytrestal a vyrovnal. Do kabíny sa išlo za stavu 1:1. Hráčom sme dohovárali, že sa musia viac koncentrovať a hlavne začať hrať jednoduchšie. Napriek tomu sa druhý polčas podobal tomu prvému, čo nás mrzí. Nedá sa ale neuprieť hráčom snaha dať víťazný gól, ktorý napokon aj strelili. Tento zápas nám vo veľa veciach nevyšiel. Zápas sme síce vyhrali, ale nehrali sme tak ako máme. Musíme tvrdo pracovať, po futbalovej stránke ale musíme zapracovať aj na koncentrácií hráčov, to bola naša achillová päta v tomto zápase.”

Výsledok: 7:0

Zostava (ŠK Žolík Malacky): Jakub Kováč, Juraj Móro, Daniel Švarc, Šimon Kráľ (C), Peter Kavecký, Filip Veisman, Denis Šimek, Erik Danihel, Jonáš Vicen, Tomáš Valent, Stefan Josimović

Náhradníci (ŠK Žolík Malacky): Alex Pollák

Góly (ŠK Žolík Malacky): Daniel Švarc (10´), Denis Šimek (25´), Erik Danihel (20´, 35´, 40´, 44´, 53´)

Zostava (FC IMAS): Lukáš Zacharias Man, Samuel Foltýn, Juraj Haramia, Andreas David, Patrik Štvrtecký (C), Siniša Belay, Martin Mlynka, Hugo Michal Šíra, Jožko Haramia, Pavol Zeman, Timur Tolkačev

Náhradníci (FC IMAS): Jakub Měšťan, Samuel Holec

Hodnotenie trénera Richnavského:

“Zápas v Malackách môžem zhodnotiť ako veľmi nevydarený. Do zápasu sme vstupovali s tým že chceme odčiniť vysokú prehru z predchádzajúceho zápasu. V šatni sme si vysvetlili pár veci ktoré musíme zmeniť a čo potrebujeme dodržiavať počas celých 60 minút. V úvodných minútach sa nám darilo držať loptu kombinovať ale nedokázali sme si vytvoriť šancu na strelenie úvodného gólu. Hra sa postupne vyrovnala ale bohužiaľ našimi chybami sme púšťali súpera do protiútokov po ktorých sa domáci mohli ujať vedenia. Naša hra nebola dobrá a chlapci nedodržiavali taktické pokyny z čoho vyústili góly ktoré sme inkasovali v prvom polčase. V polčasovej prestávke som chlapcov nabádal aby ešte zabojovali, že majú aj oni kvalitu len musia spresniť rozohrávku, zabojovať a pokúsiť sa o strelenie gólu ktorý by nám tak veľmi pomohol. V druhom polčase nám viazla kombinácia, nevedeli sme dlhšie podržať loptu a opäť po našich chybách sme súperovi dovolili streliť ďalšie góly a bohužiaľ prehrali vysokým rozdielom. Posledné zápasy ukazujú že musíme popracovať na sústredení a koncentrácií počas celých 60 minút, pretože poznám chlapcov na akej úrovni sa momentálne nachádzajú, v čom je ich sila a viem že dokážu podávať aj lepšie výkony.”