Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U17

Miniturnaj U17

Kategória U17 odohrala zápasy s FK Rača Bratislava a PŠC Pezinok

FK Rača Bratislava – FC IMAS
Výsledok: 0:3
Góly: Druzhkov, Tóth, Obert

Zostava (FC IMAS): Jankovič – Marušák, Magula, Gríger – Šimovčík, Didek, Druzhkov, Richter, Kéry – Tóth, Obert

Hodnotenie trénera Murára:

“Prvý zápas proti FK Rača sme dali príležitosť hráčom, ktorí v súťažných zápasoch majú nižšiu minutáž. Zo systému, ktorý hrávame v súťaži 4-2-3-1 sme prešli na systém 3-5-2 a ukázalo, že chlapcom vyhovoval. Prvých 10 minút mala Rača prevahu, postupom času sa hra vyrovnala, začali sme viac využívať kraje, čím sme súpera prečíslovali a nakoniec vyhrali 3:0.”

Hodnotenie asistenta trénera Tótha:

“Každé mužstvo odohralo so súperom 45 minútový zápas. V prvom zápase sme sa stretli s lídrom skupiny A našej ligy. V tomto zápase sme zmenili systém, ktorý budeme skúšať aj v príprave, aby sme boli variabilnejší v systéme hry v majstrovských zápasoch. Nastúpili sme v rozostavení 3-5-2. V úvode sme sa trošku hľadali, ale postupom času sme sa v novom rozostavení zorientovali. Vo veľmi kvalitnom zápase sme súpera nepustili do gólových šancí, naopak, my sme boli aktívni v útočnej fáze. Obranná fáza našej hry bola kompaktná a po zisku lopty sme hľadali najkratšiu cestu k súperovej bráne. Podali sme veľmi dobrý kolektívny výkon a po góloch Druzhkov, Tótha a Oberta sme Raču zdolali rozdielom triedy.”


FC IMAS – PŠC Pezinok
Výsledok: 5:0
Góly: Tóth 2, Magula, Kéry, Obert

Zostava (FC IMAS): Jankovič – Marušák, Magula, Gríger – Richter, Druzhkov, /Šimovčík/, Púchy, Kéry /Didek /, Obert-Tóth, Pfundtner

Hodnotenie trénera Murára:

“Druhý zápas s PŠK Pezinok sme pokračovali v rozostavení 3-5-2, akurát sme niektorým hráčom zmenili pozície v rozostavení. Od začiatku sme dominovali v zápase, vytvorili sme si niekoľko šancí, hrali sme viac kombinačne, ale tempo oproti prvému zápase bolo výrazne slabšie. Nakoniec sme vyhrali 5:0. Veľmi ma teší čisté konto brankára pri obidvoch zápasoch a výborná práca v defenzíve pri 3 obrancoch. Mali sme možnosť vyskúšať si systém, na ktorom by sme v prípravnom období chceli pracovať.”

Hodnotenie asistenta trénera Tótha:

“Druhý zápas proti PŠC Pezinok bol absolútne v našej réžii. Dominovali sme v každej jednej hernej činnosti. Výborné kombinácie, nábehy za súperovu obranu, veľa streľby a gólových príležitosti. Mohli sme vyhrať aj vyšším rozdielom, ale rozhodca zápasu nám neuznal ešte minimálne 3 góly. Zápas skončil výsledkom 5:0 Oba zápasy splnili svoj účel a chalani k nim pristúpili zodpovedne a zápasy si užili.”

error

Nezabudni nás sledovať aj na