Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U17,  U19

Mladší aj starší dorastenci si pripisujú ďalšie tri body

Devätnástka vyhrala na Domine a sedemnástka doma porazila Lamač

Devätnástka dostala od súpera gól hneď v druhej minúte zápasu. Hráčov to nakoplo a bojovnosť pretavili do vyrovnávajúceho gólu v 45. minúte. V druhom polčase opäť strelili vedúci gól domáci, no po striedaniach prišiel vyrovnávajúci gól. V závere zápasu sa zverencom trénera Tótha podarilo streliť rozhodujúci gól a domov si odniesli tri body.

Iný vstup do zápasu mala sedemnástka. Už v štvrtej minúte sa podarilo streliť gól Erikovi Zemanovi a druhý pridal v 33. minúte. Po striedaniach v druhom polčase strelil gól na 3:0 Magula a tretí gól pridal v závere opäť Zeman.

2_imas19

U19

SDM Domino B – FC IMAS

Výsledok: 2:3

Zostava: Richard Hlobil, Marek Bilačič (C), Richard Košík 87′, Lukáš Kaniansky, Ivan Druzhkov, Peter Biesik, Adrián Foltýn 60′, Richard Dvoran, Daniel Šimovčík 89′, Filip Didek, David Martin Turoň

Náhradníci: Peter Tóth 87′, David Drahoš 89′, Maximilián Magáth, Jakub Martinovič, Marek Magula 60′

Góly: Lukáš Kaniansky 45′, Richard Košík 70′, Peter Biesik 89′

Hodnotenie trénera Tótha:

“Dnes nás čakal ťažký zápas na Domine. Vedeli sme, že nás čaká ťažký zápas, na ktorý sme sa pripravovali celý týždeň. Úvod nám absolútne nevyšiel, hneď v prvej minúte sme inkasovali. Paradoxne nám to pomohlo, otriasli sme sa a prebrali zápas do vlastných rúk. Vytvárali sme si strelecké pozície, boli sme aktívni, hrozili zo štandardných situácii, ale brankár domácich chytal vynikajúco. Domáci hrozili rýchlymi protiútokmi. V závere polčasu sa nám podarilo po rohu a hlavičke Kanianskeho vyrovnať. Druhý polčas sme začali aktívne, pressovali sme súpera, vytvárali si strelecké pozície. Ale opäť sme inkasovali po vlastnom góle. A tu sa ukázal tímový duch mužstva. Zmenili sme rozostavenie a išli za gólom. Pribrzdilo nás nešťastné zranenie Foltýna, ktorého odviezla sanitka do nemocnice, kde sa bude musieť podrobiť operácii. Chlapci zabojovali aj za neho, tlačili sme sa do koncovky a podarilo sa nám vyrovnať gólom Košíka. V defenzíve sme boli pozorní a snažili sme sa zápas zlomiť na našu stranu. Podarilo sa nám to v záverečných minútach po exportnom góle Biesika. Záver sme si ustrážili a získali ťažké tri body. Dnes si zaslúžia absolutórium všetci. Podali sme veľmi dobrý tímový výkon, bolo tam srdiečko a v závere veľké emócie. Toto víťazstvo venujeme Aďovi Foltýnovi, dúfame, že operácia dopadne úspešne a bude čoskoro medzi nami.”

FC IMAS – FK Lamač Bratislava

Výsledok: 4:0

Zostava: Matej Milata, Filip Tóth (C), Evan Samuel Kilian, Samuel Foltýn 41′, Marek Magula, Jakub Drahoš, Bruno Sirota 66′, David Drahoš 71′, Marcus Had, Maximilián Magáth, Erik Zeman

Náhradníci: Lukáš Kaniansky 71′, Hakan Yilmaz 66′, Šimon Zlocha 41′, Jakub Martinovič

Góly: 4′ Erik Zeman, 33′ Erik Zeman, 72′ Marek Magula, 76′ Erik Zeman

Hodnotenie trénera Žilavého:

“Náš prvý majstrovský zápas v jarnej časti sme začali veľmi dobre. Fungovala nám komunikácia, vedeli sme si nabiehať na centrované lopty, čomu sme sa aj v príprave venovali. Chlapci sa na ihrisku povzbudzovali, bolo vidieť, že chcú ísť za víťazstvom a až na 50. minútu, kde sme veľmi zle boli pozične postavení, nám defenzíva fungovala. Krásny rohový kop kopal Had, našiel hlavu nabiehajúceho a veľmi krásne skončila lopta za chrbtom brankára. Hetrikom sa blysol E. Zeman. Na tréningu ešte musíme zdokonaliť prebratie lopty, aby sa nám neodrážala ako od steny. Chlapcom ďakujem za krásny víkend.”