Mladší žiaci sa bavia futbalom

U13-tka opäť predviedla na ihrisku skvelý výkon a zvíťazila nad družstvom z Rohožníka

O zápase rozhodol už prvý polčas, kedy sa naši hráči dokázali po skvelých akciách dostať do zakončení a prekonať štyrikrát brankára súpera. Prvý gól zápasu strelil z rohu Lucas Benkovský. O tri minúty pridal gól Maťo Mlynka a v 16. minúte padol tretí gól po strele Jožka Haramiu. Náskok na 4:0 nám do konca prvého polčasu zabezpečil strelou Maťo Mlynka. V druhom polčase súper prevažne bránil a tak sa našim hráčom podarilo streliť už len jeden gól, ktorý si pripísal Hugo Šíra. Zápas sa skončil výsledkom 5:0.

FC IMAS_FC Rohožník (01)

FC IMAS – FC Rohožník

Výsledok: 5:0

Zostava (FC IMAS): Richard Hlobil (C), Evan Samuel Kilian, Juraj Haramia, Samuel Foltýn, Patrik Štvrtecký, Martin Mlynka, Lucas Benkovský, Jožko Haramia, Pavol Zeman, Hugo Michal Šíra, Šimon Zlocha, Timur Tolkačev

Góly (FC IMAS):

Zostava (FC IMAS): Samuel Žír, Dušan Panenka (C), Samuel Srnka, Kristián Ferdinand Smák, David Unger, Tomáš Škrha, Matúš Malovec, Marián Rybecký, Ján Kupčík, Filip Hurban, Filip Lovíšek, Boris Orgoň

Hodnotenie trénera Richnavského:

“Zápas so súperom z Rohožníka môžem hodnotiť pozitívne, aj keď to bol zápas dvoch rozdielnych polčasov. V tom prvom sme dodržiavali pokyny, ktoré sme si povedali pred zápasom, vedeli sme sa presadiť v súbojoch, mali sme veľmi veľa akcií, aktívne sme útočili a po nádherných kombináciách sa nám podarilo streliť 4 góly. Druhý polčas pol podobný ako prvý, ale s tým rozdielom, že súper začal hrať osobnú obranu na našich hráčov a tým pádom sme mali problém s rozohrávkou, viazli nám kombinácie a veľmi ťažko sme sa presadzovali v súbojoch. Vystriedal som niektorých hráčov, vymenil posty a poradil chlapcom, aby rýchlejšie pracovali s loptou a naše šance prídu, len musíme byť trpezliví. Šance sme si nakoniec vypracovali, ale už bolo vidieť, že každý by chcel streliť gól a namiesto toho, aby sme si ešte prihrali, to bolo v niektorých prípadoch unáhlené a nepripravené zakončenie. V druhom polčase sa nám teda podarilo streliť už len jeden gól. Gratulujem chlapcom za výhru, ale nesmie sa stať aby sme sa uspokojili len s jedným polčasom.”