Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U13,  U15

Mladší žiaci zdolali Jarovce, tri body si pripísala aj pätnástka

V stredu privítali žiaci v Stupave Jarovce. Mladším žiakom sa podarilo prelomiť remízovú vlnu a na domácej pôde zvíťazili. Prvý gól strelil Max Jager a v prvom polčase zvýšil na 2:0 Luky Szepesi. V druhom polčase sa však podarilo hosťom prestreliť brankára gepardov a zápas sa skončil 2:1.

Viac gólov sa podarilo streliť pätnástke. Už v piatej minúte skóroval na 1:0 Habáň. Vyrovnávajúci gól prišiel zo strany hostí po premenenom pokutovom kope, no gepardi to nenechali len tak. Prišla vlna gólov zo strany Chochola a Habáňa. V druhom polčase sa gólová vlna opäť rozbehla, dva góly strelili hostia a päť gólov gepardi. Zápas sa tak skončil 9:3, pričom Habáň si pripísal až štyri góly!

1_fcimas

FC IMAS – TJ Jarovce Bratislava

Výsledok: 2:1

Zostava: Marek Jánošík, Martin Šimunič, Tomáš Měšťan, Peter Pristach, Max Jan Jager, Adam Sojka, Oliver Gerči, Tobiáš Tomeček, Matej Chmelík, Lukáš Szepesi (C), Lukáš Stankovič, Oliver Šooš, Michal Dvoran, Michal Kürti

Góly: Max Jan Jager 11′, Lukáš Szepesi 35′

Hodnotenie trénera Masaroviča:

“Dnes sme odohrali majstrovský zápas proti Jarovciam. Začiatok bol opatrný z oboch strán, ale postupom času sa chlapci prestali ostýchať a začali hrať kombinačný futbal. Po troch nepremenených šanciach sa dostal k lopte Max Jager a svojou ľavačkou prestrelil všetko, čo mu stálo v ceste. Vyhrávali sme 1:0. V druhom polčase hostia začali o niečo lepšie, ale naša obrana zložená z Peťa Pristacha, Maxa Jagera a Adama Sojku vygumovala šance hostí ako aj ich najlepšieho strelca. Druhý gól padol po skrumáži pred bránkou súpera, kde z blízka zakončoval Lukáš Szepesi a bolo 2:0. Po ďalších veľkých šanciach našich sme už nedokázali skórovať, ale chybovali sme v rozohrávke a hostia dali darovaný gól v poslednej minúte zápasu. Som spokojný s výsledkom zápasu, nie však s predvedenou hrou ako vždy, proste tréning, tréning, tréning.”

imas15

Výsledok: 9:3

Zostava: Martin Šin, Lucas Benkovský, Samuel Habáň, Jakub Chochol, Miroslav Toman, Tomáš Zeman 36′, Martin Mlynka 34′, Marián Šooš 36′, Patrik Štvrtecký 67′, Samuel Foltýn (C), Bruno Sirota

Náhradníci: Erik Zeman 36′, Tomáš Harenčár 34′, Dominik Peceň 67′, Matej Hiadlovsky 36′

Góly: Samuel Habáň 5′, 16′, 20′, 50′, Jakub Chochol 14′, 69′, Lucas Benkovský 42′, Matej Hiadlovsky 61′, Samuel Foltýn 70′

“Po psychicky náročnom poslednom zápase, v ktorom sme pracovali aj na zjednodušení hry a psychickej pohode, sme sa stretli opäť doma s Jarovcami. V zápase sme od začiatku dominovali. Vytvárali sme si mnoho šancí. Už za prvý polčas sme mohli mať dvojciferný rozdiel. No strašne veľa sme kazili a súperovi sme darovali nezmyselné šance na góly. Po polčase sa šancí ešte zdvojnásobilo a my sme viac a viac zahadzovali. Musíme v najbližších tréningoch hlavne na premieňaní šancí popracovať. V druhom rade musím na našej defenzíve popracovať. Aj vo včerajšom zápase sme vytvárali veľké množstvo šancí po individuálnych chybách. Napriek tomu, som rád, ako chalani k zápasu pristúpili.”