Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U13,  U15

Mladší žiaci zvíťazili vo Vrakuni, pätnástka remizovala

Mladší žiaci si z Vrakune odniesli 3 body. Prvý gól strelil Arsen Juriv, ku ktorému sa pridali ďalší traja streli – Tomeček, Szepesi a Sojka. Chalani si zápas postrážili a dotiahli do úspešného konca. Svoj deň nemali zverenci trénera Holáska. V zápase strelili gól z penalty, no nepodarilo sa im dotiahnuť zápas k výhre. Taktiež sa zranil Mirko Toman, ktorému želáme skoré uzdravenie.

1_imas-2

U15

ŠK Vrakuňa Bratislava – FC IMAS

Výsledok: 1:1

 

Zostava: Adam Zámečník, Jakub Chochol, Miroslav Toman, Martin Mlynka, Tomáš Zeman, Dominik Peceň, Samuel Habáň, David Kovár, Patrik Štvrtecký, Lucas Benkovský (C), Tomáš Harenčár 66′

Náhradníci: Jakub Měšťan 66′, Adam Elsaka

Góly: Jakub Chochol 54′

Žlté karty: Samuel Habáň 58′

 

Hodnotenie trénera Holáska:

“Vedeli sme, že zápas pre nás nebude jednoduchý. Súper bol namotivovaný a odhodlaný sa pobiť o najlepší výsledok. Na našej strane chýbalo veľké množstvo hráčov. Absolútne nám celý zápas nefungovala finalizácia. Pri kontrole lopty v strede poľa, naši stredoví hráči nemali komu prihrať. Absentoval pohyb v krajných vertikálach a od útočníkov. Snažili sme sa nezmyselne prekopávať obrannú líniu súpera, ktorá bola veľmi nízko postavená a tým pádom pozbieral súper všetky lopty. Musíme byť kritickí. Futbal sa nehrá na kontrolu loptu. Moderný futbal je priamočiary a úderný. A to nám chýbalo. Pochvala musí ísť hlavne dvom hráčom. Pre Adama Zámečníka do brány, ktorý je náš stredopoliar, no keďže máme oboch brankárov zranených, zhostil sa úlohy brankára na výbornú. Druhá pochvala ide Mirkovi Tomanovi. Suverénne bol náš najlepší hráč na ihrisku, no v poslednej minúte si nešťastne zlomil ruku. Mirko, skoré uzdravenie!”


U13

ŠK Vrakuňa Bratislava – FC IMAS

Výsledok: 1:4

 

Zostava: Marek Jánošík, Tomáš Měšťan, Peter Pristach, Max Jan Jager (C), Adam Sojka, Lukáš Szepesi, Matej Chmelík, Tobiáš Tomeček, Lukáš Stankovič, Oliver Šooš, Michal Dvoran, Arsen Juriv

Góly: 9′ Arsen Juriv, 18′ Lukáš Szepesi, 24′ Tobiáš Tomeček, 43′ Adam Sojka

 

Hodnotenie trénera Masaroviča:

“Dnes sme odohrali zápas vo Vrakuni, už od začiatku sme sme hrali veľmi dobrý futbal, kombinačný a rýchlostne lepší ako súper. Výkon hráčov bol evidentne lepší ako v ostatných troch zápasoch, čo sme hrali v minulých týždňoch, konečne sa pretavila práca v tréningovom procese aj v zápase, za čo som veľmi rád a chlapci počúvali, čo som im presne hovoril celý týždeň na tréningoch a aj to, čo sme na nich trénovali. Gepardi si konečne prihrávali a v neposlednom rade zrýchlili pohyb. Vyhrali sme 1:4 a tomu zodpovedal aj výkon, nevadí mi že sme mohli vyhrať aj 1:8, ale som spokojný veľmi s prácou v obrane, kde Peter Pristach, Max Jáger a Adam Sojka odviedli veľmi dobrú prácu a rozohrávali na záložníkov a útočníkov bezchybne. Musím vyzdvihnúť aj Lukáša Sepesziho aj Olivera Šóoša, dnes predviedli množstvo súbojov, ale aj finálnych prihrávok, a prispeli k výkonu celého mužstva, ktoré zvíťazilo zaslúžene. Dúfam, že sa chlapci rozohrali a čakajú nás ďalšie víťazstvá.”

error

Nezabudni nás sledovať aj na