Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U17

Modro-čierni proti žlto-čiernym!

Hráči U17 si zmerali sily s FK Inter Bratislava

Gepardi na trávniku v Stupave v sobotu privítali dorastencov z Interu Bratislava. Napriek tomu, že sa gepardi postavili proti druholigistom, zápas bol v druhej časti vyrovnaný.

fcimas_fkinterbratislava

FC IMAS – FK Inter Bratislava

Výsledok: 0:3

Zostava: Janikovics, Bilačič, Dvoran, Gríger, Obert, Didek, Košík, Kéry, Biesik, Tóth, Magula

Striedali: Foltýn, Marušák, Turoň, Pfundtner, Puchý

Hodnotenie trénera Murára:

“Dnes sme si mali možnosť zmerať sily s mužstvom druhej ligy s Interom Bratislava. Očakávali sme hlavne kvalitné a fyzicky náročné stretnutie. Prvý polčas od úvodu naznačil rýchlu hru súpera a vysoký pressing. Prvý polčas bol v réžii súpera, vysoko nás napádal a bolo ťažké sa presadiť kombinačnou hrou. Snažili sme sa zhusťovať stred ihriska a po rýchlych brejkoch ohroziť súpera. V druhom polčase sa hra vyrovnala, boli sme dôraznejší v osobných súbojoch a hlavne sme sa nezbavovali lôpt, snažili sme sa podržať loptu a využívať voľný priestor na rýchle brejky. To sa nám aj darilo a 4 – 5 krát sa nám podarilo dostať za obranu súpera do 100% šancí, žiaľ, bez úspechu. Na tom musíme stále viac a viac popracovať. Veľmi vysoko hodnotím kvalitu a nasadenie v zápase, prístup hráčov a disciplinovaný výkon.”

Hodnotenie asistenta trénera Tótha:

“V ďalšom prípravnom zápase sme si zmerali sily s veľmi kvalitným súperom. V zápase sme si otestovali ďalší herný systém. Je potešujúce, že chlapci plnili taktické pokyny počas celého zápasu. Hrali sme v hlbšom obrannom bloku a po zisku lopty sme sa snažili čo najkolmejšie útočiť na súperovu bránu. Prvých 25 minút sme mali problém s pohybom súpera, inkasovali sme 2 góly  a museli sme sa prispôsobiť rýchlejšiemu tempu zápasu. Je pravda, že súper bol dominantný na lopte, ale do gólových príležitostí sme ich nepúšťali. V prvom polčase sme si gólové šance nedokázali vypracovať. V druhom polčase sme už boli aktívnejší aj v ofenzíve. Vypracovali sme si tri stopercentné gólové príležitosti, nedokázali sme ich však premeniť, chýba nám v zakončení potrebná dávka sebavedomia. Na tom musíme popracovať v tréningovom procese. Súper bol počas celého zápasu herne lepší, v závere strelil ešte tretí gól. Naši chalani však išli na dno síl, zápas doslova oddreli aj cez bolesť, plnili taktické pokyny a odovzdali na ihrisku všetky sily. Tento zápas bol tak ako pre nás trénerov, tak aj pre hráčov veľmi poučný.”