Archív článkov

“Mysleli sme si, že víťazstvo príde samo.”

Nedeľné majstrovské zápasy odohrali naše prípravky na domácom ihrisku a kategória U17 absolvovala zápas na ihrisku súpera.

Kategóriu U17 na svojom ihrisku privítalo ich družstvo FK Dúbravka. Zápasu sme sa od prvej minúty chopili a nevyužili množstvo šancí. Súper sa však šance chopil a v 16. minúte sme inkasovali prvý gól po strele Thomasa Keysa. My sme však na nič nečakali a hneď v ďalšej minúte sme strelou Peťa Tótha vyrovnali. Polčasový výsledok po 40-tich minútach 1:1. Druhý polčas sa začal striedaniami. Na strane súpera vystriedal Karola Sorbyho Viktor Špitalský v 46. minúte. Na našej strane nahradil na ihrisku Juraja Mesároša Šimon Marušák a o chvíľu striedal súper Filipa Kitanoviča za Jakuba Siráka. V 61. minúte nášho Adriána Foltýna vystriedal Denis Maroš a Filipa Dideka Dávid Pfundtner. Po ďalších troch striedaniach súpera nám v 73. minúte strelil gól Viktor Špitalský a zápas sa tak skončil výsledkom 2:1.

Z prvej výhry v sezóne sa tešila kategória U11, ktorá na ihrisku v Marianke porazila tabuľkového lídra MŠK Senec. Prvým gólom nám pomohol hráč súpera v 3. minúte vlastným gólom. Následne to jeho spoluhráč odčinil a strelil vyrovnávajúci gól. V prvom polčase padli ešte góly v 20. minúte po strele Michala Harmatu a v 21. minúte po strele Maťa Mlynku. Zápas sa skončil po záverečnom hvizde 3:1 a doma tak ostali 3 body.

3 body si z Marianky odniesli hráči MŠK Senec kategórie U10. Tí nám strelil prvý gól vo štvrtej minúte a ďalší v siedmej. Prvý gól súperovi sa nám podarilo streliť v 14. minúte vďaka Maxovi Jánovi Jager. V prvom polčase padol do našej siete ešte jeden gól po strele Samuela Žiaka. Podobný priebeh mal aj druhý polčas. Najprv prišli dva góly do našej siete, následne strelil gól súperovi Simon Oselský. Do konca polčasu padli ešte dva góly do brány gepardov a zápas skončil výsledkom 2:7.

imas

U17

FK Dúbravka – FC IMAS

Výsledok: 2:1

 

Zostava (FK Dúbravka): Zdenko Majdlen, Erik Bernhauer (C), Patrik Darocz, Martin Peťko, Karol Sorby (46´), Marek Markovič, Oliver Drgon, Tomáš Ivák (70´), Thomas Keys (65´), Filip Kitanovič (55´), Martin Meszároš (70´) (zdroj: https://bfz.futbalnet.sk/zapas/388846/)

Náhradníci (FK Dúbravka): Matúš Csibrei (70´), Viktor Špitalský (46´), Lukáš Janky (70´), Dominik Zaťovič (65´), Jakub Sirák (55´), Branislav Trutz (zdroj: https://bfz.futbalnet.sk/zapas/388846/)

Góly (FK Dúbravka): Thomas Keys (16´), Viktor Špitalský (73´) (zdroj: https://bfz.futbalnet.sk/zapas/388846/)

 

Zostava (FC IMAS): Adam Jankovics, Lukas Gríger, Peter Biesik, Adrián Foltýn (61´), Peter Tóth (C), Juraj Mesároš (52´), Marek Bevelaqua, Marek Bilačič, Tomáš Magula, Marek Kéry, Filip Didek (61´)

Náhradníci (FC IMAS): Denis Maroš (61´), Dávid Pfundtner (61´), Šimon Marušák (52´)

Góly (FC IMAS): Peter Tóth (17´)

 

Hodnotenie asistenta trénera Tótha:

“Dnešný zápas sa mi hodnotí ťažko. Úvod sme mali perfektný, čo sa týka kombinácie a vytvárania si gólových príležitostí. 1. minúta 100% šanca, 3. minúta opäť, 4. minúta znova, 7. minúta opäť, 10. minúta brvno. A to hovorím o tutovkách. V 10. minúte sme mali vyhrávať 4:0 a užívať si zápas. Celý prvý polčas sme odohrali na súperovej polovici. Paradoxne sa súper možno prvýkrát dostal k našej bráne a strelil gól. Dokázali sme však hneď vyrovnať a polčas skončil remízou. Druhý polčas sa mi hodnotí veľmi ťažko. Mysleli sme si, že víťazstvo príde samo. Aj keď sme herne dominovali, súper svojou obetavosťou nás do extra šancí nepúšťal. A opäť hrubé individuálne chyby nás stáli zápas. Ale najviac som sklamaný z prístupu viacerých hráčov. Morálno-vôľové vlastnosti boli na bode nula v druhom polčase. To je neprípustné v tomto klube a s týmto znakom na hrudi. Na tomto musíme veľa pracovať. Musíme dať hlavu hore a pracovať tvrdo ďalej.”


U11

FC IMAS – MŠK Senec

Výsledok: 3:1

 

Zostava (FC IMAS): Samuel Holec, Jakub Měšťan, Hugo Michal Šíra, Simon Nedeliak, Samuel Foltín, Michal Harmata, Boris Šimkovič, Martin Mlynka (C), Juraj Haramia (zdroj: https://bfz.futbalnet.sk/zapas/391808/)

Góly (FC IMAS): Michal Harmata (20´), Martin Mlynka (21´) (zdroj: https://bfz.futbalnet.sk/zapas/391808/)

 

Zostava (MŠK Senec): Matej Červenák, Richard Rezsnák, Leo Algayer, Marco Potúček, David Hakobian, Damian Doronyai, Samuel Debnár (C), Milan Tužinský, David Predmersky, Lukáš Šušaník (zdroj: https://bfz.futbalnet.sk/zapas/391808/)

Góly (MŠK Senec): David Predmersky (3´ – vlastný gól), Marco Potúček (6´) (zdroj: https://bfz.futbalnet.sk/zapas/391808/)

 

Hodnotenie trénera Hančíka:

“Odohrali sme majstrovský zápas so Sencom. Prvýkrát sme hrali v plnom počte aj s hráčmi, ktorí chodia hrávať za U12. Prvý polčas sme boli aktívnejší a mali sme kvalitu v herných kombináciach. Aby bolo po polčase vyššie skóre, chýbala nám presnosť vo finálnej fáze. Druhý polčas bol z oboch strán nefutbalový, ukopaný a chýbala tomu myšlienka.”

fcimas

U10

FC IMAS – MŠK Senec

Výsledok: 2:7

 

Zostava (FC IMAS): Tomáš Měšťan, Max Jan Jager, Simon Oselský, Alex Soós, Arsen Juriv, Martin Šimunič, Mathias Marcus Szalay, Alexander Prepík, Martin Bečka (C)

Góly (FC IMAS): Max Jan Jager (14´), Simon Oselský (36´)

 

Zostava (MŠK Senec): Ladislav Magyar, Matúš Klepoch, Jakub Klepoch, Samuel Žiak (C), Erik Takáč, Samuel Matlák, Dominik Pravda, Teo Žiak, Kristián Gurčík (zdroj: https://bfz.futbalnet.sk/zapas/391892/)

Góly (MŠK Senec): Samuel Žiak (7´, 10´), Erik Takáč (4´, 46´), Dominik Pravda (40´), Teo Žiak (33´), Kristián Gurčík (28´) (zdroj: https://bfz.futbalnet.sk/zapas/391892/)

 

Hodnotenie trénera Měšťana:

“Dnešní soupeř MŠK Senec B byl hratelný  k dobrému výsledku. Naším cílem je, aby naši fotbalisti vytvořili super kolektiv, aby na hřišti hráli uvolněně a s radostí. Aby samostatně přemýšleli a rozhodovali se v dané situaci. Někteří hráči se musí adaptovat v našem mužstvu, mají v hlavám zafixované návyky z bývalých klubů, které pomalými krůčky odstraníme a nastavíme ku našim pravidlům  – “nastavení Internazionale .” Pokud to hráči pochopí a vezmou pevně do svých rukou, bude nám to přinášet slíbené ovoce.”

error

Nezabudni nás sledovať aj na