Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U8

Najmenší gepardi odohrali ďalšie majstrovské zápasy

Hráči U8 porazili v ďalšom kole FKM Stupava a prehrali s Lokomotívou

V zápase s FKM Stupava sa ujali vedenia gepardi. V 4. minúte súper vyrovnal, no do polčasu pridali gepardi ešte 4 góly, kdežto súper len jeden. Druhý polčas sa taktiež začal vsietením gólu do brány súper. Na to FKM Stupava odpovedalo v 18. a 22. minúte. Zverenci trénera Ryšánka však opäť využili svoje šance a po strele Vargončíka a Jakaba zvýšili na 4:8. V závere polčasu padli góly ešte na oboch stranách a zápas sa skončil výsledkom 5:9.

Výsledok: 5:9

Góly (FC IMAS): Richard Vargončík (22´), Matej Danihel (5´, 10´), Šimon Jakab (2´, 7´, 14´, 16´, 26´, 40´)

Hodnotenie trénera:

“V nedeľu 04.10.2020 nás čakala dohrávka 4. a 5. kola ligy. V prvom zápase sme nastúpili proti Lokomotíve. Od úvodu sme si vytvárali šance, ale v koncovke nám to nevychádzalo a potvrdilo sa staré známe “nedáš – dostaneš”. Počas prestávky som tím pochválil za predvedenú hru a keď nám nasadenie vydrží, tak aj šance pretavíme v góly. Druhý polčas bol však pre nás ako zlý sen. Súper nás zaskočil aktivitou, na ktorú sme nedokázali zareagovať. Nepomohli ani striedania a do zápasu sme sa už nedostali. Po polčasovom výsledku 1:2 bol konečný trocha sklamaním 2:8. Druhý zápas so Stupavou bol opäť od začiatku vyrovnaný, no tentokrát sa nám podarilo aj premieňať vytvorené šance. Pohodlné vedenie sa ale po polčase začalo strácať a na našom tíme bolo vidieť únavu. Už keď to vyzeralo na deľbu bodov, tím zapol a z posledných síl sme 4 gólmi vybojovali víťazstvo. V oboch zápasoch boli prvé polčasy z našej strany veľmi dobre odohrané, ale po prestávkach sa naša odvážna hra vytratila. Vieme, na čom zapracovať a to je cesta. Ďakujem všetkým zúčastneným a makáme ďalej.”