Archív článkov

Nevydarená odveta

Hráči U17 prehrali v odvete s ŠK Žolík Malacky tesne 3:4

Zápas mal vysoké tempo hneď od začiatku. Už v prvom polčase padli 4 góly. Do vedenia poslal súpera Kristián Fialka v 26. minúte a druhý gól pridal v 28. minúte. Reakcia zo strany gepardov prišla v 30. minúte, kedy znížil náskok Malaciek Tóth premeneným pokutovým kopom. V závere polčasu sa podarilo Tóthovi vyrovnať. V druhom polčase náskok hostí opäť zvýšil Mangera a v 66. minúte Vigoda. Gepardom sa už nepodarilo dotiahnuť sa na Žolík a tak posledný gól domácich strelil Didek v 77. minúte.

skzolikmalacky-fcimas-(18)

ilustračná foto: Erika Šarudiová

U17

FC IMAS – ŠK Žolík Malacky

Výsledok: 3:4

 

Zostava (FC IMAS): Viktor Kocián, Richard Dvoran, Peter Biesik, Nino Obert, Jaroslav Richter, Marek Bilačič, Peter Tóth (C), Tomáš Magula, Adrián Foltýn (67´), Lukas Gríger, Marek Kéry (70´)

Náhradníci (FC IMAS): Daniel Šimovčík (70´), Filip Didek (67´), Juraj Leng, Marek Očenáš, Šimon Marušák

Góly (FC IMAS): Peter Tóth (30´, 40´), Filip Didek (77´)

 

Zostava (ŠK Žolík Malacky): Martin Žilavý, Dávid Dojčák, Lukáš Demetrovič, Patrik Kuma (C), Matúš Orgoň (41´), Erik Mangera, Zdeno Švanda (54´), Stanislav Zeman, Kristián Fialka (79´), Michal Zeithaml, Filip Malovec

Náhradníci (ŠK Žolík Malacky): Martin Vigoda (54´), Filip Mazúr (41´), Lubor Mrlák, Marek Šušuk (79´)

Góly (ŠK Žolík Malacky): Kristián Fialka (26´, 28´), Martin Vigoda (66´), Erik Mangera (47´)

 

Hodnotenie trénera Murára:

 “Vedeli sme, že nás čaká veľmi náročné a dôležité stretnutie so Žolíkom Malacky. Prvý polčas nás súper prekvapil vysokým napádaním a bol veľmi aktívny smerom dopredu, čo nám robilo problémy. V strede poľa sme zbytočne držali loptu a vozili ju. V závere polčasu sme viac strieľali, čo sa nám aj podarilo vyrovnať. Druhý polčas sme zvýšili dôraz, vytvorili sme si niekoľko výborných streleckých príležitosti, ale, žiaľ, bez efektu. Chýbal nám kľud pri zakončení. Odohrali sme výborne stretnutie s kvalitným súperom, vysoké tempo, nasadenie, bojovnosť z oboch strán. Chlapci musia zdvihnúť hlavy hore a ísť ďalej, viac pracovať aby boli úspešní v ďalších zápasoch.”

 

Hodnotenie asistenta trénera Tótha:

“V dnešnom zápase sme narazili na veľmi kvalitného súpera. Prekvapil nás svojím rozostavením, napádal našu rozohrávku veľmi vysoko. Chlapci si s tým dokázali poradiť a kombinačne sme sa dostávali z našej obrannej zóny. V útočnej zóne nám chýbalo viac kľudu a presnosti. Súper sa dostal do dvojgólového vedenia. My sme nešli do kolien a do polčasu sa nám podarilo vyrovnať. V druhom polčase nám hostia opäť odskočili do dvojgólového vedenia. Preskupili sme rozostavenie, vystupňovali sme tlak, ale, bohužiaľ, sa nám podarilo už len znížiť. Dnešný zápas mal všetko čo má mať. Z oboch strán. Bojovnosť, kombinácie, streľba, emócie. Nás teší, že aj po prehre fanúšikovia vytlieskali naše mužstvo.”

error

Nezabudni nás sledovať aj na