Archív článkov

O krok bližšie k prvej priečke

Kategória U15 vyhrala nad FC Rohožník

Naši starší žiaci ukazujú v jarnej časti sezóny skvelé výkony. Prvú prehru zaznamenali na ihrisku FC Družstevník Budmerice a tak si chlapci potrebovali napraviť chuť. V domácom zápase privítali na ihrisku v Stupave FC Rohožník a zápas mali pod kontrolou od samého začiatku. Do vedenia dostal gepardov v dvanástej minúte Denis Maroš a o päť minút strelil gól do brány súpera Daniel Šimovčík. Skvelými výkonmi sa na ihrisku blysol aj Druzhkov, ktorý do polčasu strelil góly v 26. a 35. minúte. Skvelý kolektívny výkon sa ukázal aj v druhom polčase. V 41. minúte opäť prekonal brankára hostí Druzhkov. V 43. minúte Tomáš Ferik dostal po zákroku žltú kartu a v rovnakej minúte zvýšil náš náskok Patrik Škereň. V 46. minúte nasledovali dve striedania Denisa Maroša vystriedal Daniel Deák a Gregor Púchy uvoľnil miesto Davidovi Drahošovi. Štvrtý gól na 7:0 dal do brány Rohožníka opäť Druzhkov a o minútu dal druhý gól v zápase Škereň. V 56. minúte padol prvý gól aj do našej brány po strele Michala Blanárika, ktorému predchádzali striedania Samuela Kubinca nahradil Juraj Leng a Davida Martina Turoňa vystriedal Jakub Holec. Na strane hostí prišlo k striedaniu v 60. minúte – Filipa Tótha vystriedala Nikoleta Fáberová. Tesne pred koncom zápasu pridal ešte gól Patrik Škereň a zápas sa tak skončil výsledkom 9:1.

fcimas_fcrohoznik01

U15

FC IMAS – FC Rohožník

Výsledok: 9:1

 

Zostava (FC IMAS): Richard Hlobil, David Martin Turoň (56´), Denis Maroš (46´), Tomáš Bálent, Daniel Šimovčík, Samuel Kubinec (56´), Ivan Druzhkov, Patrik Škereň, Filip Didek, Gregor Púchy (46´), Adrián Foltýn (C)

Náhradníci (FC IMAS): Daniel Deák (46´), Juraj Leng (56´), Jakub Holec (56´), David Drahoš (46´)

Góly (FC IMAS): Ivan Druzhkov (26´, 35´, 41´, 48´), Patrik Škereň (43´, 49´, 65´), Daniel Šimovčík (17´), Denis Maroš (12´)

 

Zostava (FC Rohožník): Ľuboš Horecký, Zdenko Angermayer, David Maráček, Dušan Velický, Michal Blanárik, Matúš Varmuža, Zdeno Švanda (C), Adrian Križovský, Tomáš Ferik, Filip Tóth (60´), David Maruna (zdroj: https://obfz-bratislava-vidiek.futbalnet.sk/zapas/375078/)  

Náhradníci (FC Rohožník): Nikoleta Fáberová (60´) (zdroj: https://obfz-bratislava-vidiek.futbalnet.sk/zapas/375078/)  

Góly (FC Rohožník): Michal Blanárik (56´) (zdroj: https://obfz-bratislava-vidiek.futbalnet.sk/zapas/375078/)  

Žlté karty (FC Rohožník):  Tomáš Ferik (43´) (zdroj: https://obfz-bratislava-vidiek.futbalnet.sk/zapas/375078/)  

 

Hodnotenie trénera Holáska:

“Po pár dňoch sme sa predstavili na ďalšom zápase. Zápas sa odohrával za silného dažďa, čo sťažovalo hru obom mužstvám. Prístup hráčov bol od začiatku zápasu diametrálne odlišný oproti minulému zápasu. Zápas sa odvíjal od začiatku na súperovej polovici ihriska. Hru sme kontrolovali, hráči sa snažili dodržiavať taktické pokyny, ktoré sme si pred zápasom určili. V prvom polčase sme si vytvorili mnoho gólových šancí, no využili sme iba 4. V druhom polčase sa obraz hry nezmenil. Pridali sme ďalších 5 gólov, no žiaľ sme aj jeden inkasovali. Z nášho trénerského hľadiska sme boli veľmi radi za chalanov a za ich predvedený výkon.”

error

Nezabudni nás sledovať aj na