“Od prvej minúty zápasu sme boli my, čo kontrolovali loptu.”

Výsledok: 1:0

Gól: Drahoš

Zostava: Hlobil, Dvoran, Foltýn, Maroš, Turoň, Didek, Šimovčík, Druzhkov, Drahoš, Morice, Kubinec

Striedajúci: Holec, Očenáš, Deák, Puchý, Bálent

“V ďalšom prípravnom zápase sme sa postavili chlapcom z ŠTK Šamorín. Od prvej minúty zápasu sme boli my, čo kontrolovali loptu. Veľmi dobre sa nám darilo otváranie útokov od brankára. Využívali sme celú šírku ihriska, často sme menili ťažisko hry. Vytvárali sme si dostatok šancí, ale nezakončovali sme ich tak ako by sme mali. Náš jediný gól z prvého polčasu aj celého zápasu sa zrodil od peknej kombinácie z našej polovice,  kde sme sa dostali 25m od súperovej brány, Ivan Druzhkov vystrelil, trafil konštrukciu brány a Dávid Drahoš pohotovo dorazil. Polčas 1:0. V druhom polčase sme prestriedali 5 hráčov. Na obraze hry sa to nezmenilo. Väčší problém nám začala robiť zakončovanie útokov. Začali sme byť splašený. Napriek tomu zápas hodnotím veľmi pozitívne.”