Archív článkov

Odveta s Vrakuňou a generálka pred ligou

Hráči FC IMAS odohrali minulý týždeň ďalšie prípravné zápasy. V prvom ich čakala odveta s klubom ŠK Vrakuňa a hneď v druhý deň ich privítali hráči z FK Dúbravka. Už tento týždeň v stredu je v pláne prvý majstrovský zápas, ktorý odohráme na pôde ŠK Lozorno. 

Zápas sa bude konať o 10:00, srdečne Vás pozývame!

fkdubravka_fcimas

ŠK Vrakuňa – FC IMAS

Výsledok: 3:1

Góly: Didek, Foltýn, Bálent

Zostava: Učeň, Dvoran, Šimovčík, Maroš, Zlocha, Drahoš, Foltýn, Druzhkov, Didek, Mesároš, Hoffer, Hlobil, Marušák, Gríger, Šafárik, Bálent 

 

Hodnotenie trénera Holáska:

“V treťom prípravnom zápase sme nastúpili opäť proti ŠK Vrakuňa. Zápas to bol úplne iný, keďže aj súper nastúpil v takmer plnom zložení. Začiatok zápasu sme zaspali. Boli sme nedôrazní v osobných súbojoch, dávali sme si nepresné prihrávky, veľmi slabý pohyb sme mali a častokrát sme alibisticky odovzdávali loptu od nohy. V siedmej minúte sme dostali gól na 0:1. To bol pre nás budíček. Začali sme si dávať presnejšie nahrávky a o niečo sa zvýšil aj pohyb. Pramenili z toho dva góly v súperovej sieti. Polčas 2:1. V druhom polčase sme kontrolovali loptu. Hra bolo vo viacerých fázach hry pomalá a hráči zbytočne mali veľa dotykov s loptou. Akonáhle sme zrýchlili hru na 2-3 dotyky, rýchlejšie sme sa dostali do šancí. Tretí gól sme dali po dôraze Tomáša Bálenta, keď dorazil loptu po rohovom kope z brankárovej päťky. Z celého zápasu ma teší kontrola lopty, aj keď v pomalšom tempe, no budeme musieť popracovať na osobných súbojoch, ktorých sme veľa prehrali svojim nedôrazom.”


FK Dúbravka – FC IMAS

Výsledok: 3:6

Góly: Šafárik 2, Tóth, Piroha, Mesároš, Richter

Zostava: Učeň, Dvoran, Šimovčík, Maroš, Zlocha, Drahoš, Foltýn, Druzhkov, Didek, Mesároš, Hoffer, Hlobil, Marušák, Gríger, Šafárik, Bálent, Biesik 

 

Hodnotenie trénera Murára:

“Zápas s FK Dúbravka nám ukázal pozitívny prístup chlapcov k samotnému zápasu. Prvý polčas sa odohrával väčšinou v strede poľa, vytvorili sme si niekoľko príležitostí, ale vo finálnej fáze sme boli málo úspešní. Druhý polčas bol už lepší, začali sme hrať rýchlejší futbal, loptu sme dávali viac od nohy a zlepšili sme pohyb. Smerom dopredu sme boli nebezpečnejší, čo sa odzrkadlilo aj v strelení gólov. Aj keď niektorí hráči odohrali v dvoch dňoch dva priateľské zápasy, s predvedenou hrou a s výsledkom som spokojný, ale po taktickej stránke na tom musíme ešte popracovať.”

 

Hodnotenie asistenta trénera Tótha: 

“Úvod zápasu bol z našej strany rozpačitý. Chalani si potrebovali zvyknúť na systém 4-2-3-1. Od 10 minúty sme však prebrali iniciatívu, dominovali sme v kombinácii, boli silní na lopte a vytvárali sme si strelecké pozície. Snažili sme sa o kolmé prihrávky za obranu a podarilo sa nám streliť gól a polčas vyhrali 1:0. Začiatok druhého polčasu nám vyšiel famózne. Po vydarených akciách sme strelili 4 góly. Súper hrozil len nakopávanými loptami. Z našej strany prišla strata koncentrácie, nedostupovali sme hráčov a súper sa dostal do hry, strelil nám 3 góly. Po inkasovaných góloch sa chlapci vrátili k svojej hre, dali sme 6-ty gól a zápas doviedli k víťaznému koncu.V dnešnom zápase sme boli dominantným tímom. Chlapcom patrí pochvala za dnešný výkon.”

  

error

Nezabudni nás sledovať aj na