Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U15

Pätnástka porazila Inter

Počas sústredenia kategória U15 odohrala zápas s Interom Bratislava, zverenci trénera Holáska vyhrali 2:3

WhatsApp-Image-2022-03-06-at-08.07.21

FK Inter Bratislava – FC IMAS

Výsledok: 2:3

Góly: Zeman E., Sirota, Chochol

“Počas sústredenia sme odohrali zápas proti prvoligovému súperovi. Do začiatku prvého polčase sme vstúpili nervózne, ustráchane a bez pohybu. Celý polčas sa viezol na takejto vlne. Všade sme boli neskoro. Jedna akcia striedala druhú akciu u súpera. Všetko to pramenilo z našich chýb. Cez polčas musel prísť rázny dohovor. Veľa vecí sa v prístupe zmenilo. Dokázali sme streliť 3 góly a otočiť výsledok zápasu. No niektoré chyby sa opätovne opakovali. Súperovi sa podarilo streliť ešte kontaktný gól, no viac už zápas nepriniesol. Zlepšený druhopolčasový výkon potešil, ale netreba zabúdať na to, ako sme hrali v prvom polčase a z toho sa poučiť a zlepšiť prístup.”