Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U17

Po anglickom týždni majú mladší dorastenci plus šesť bodov

Na pôde Jaroviec ako aj Rohožníka zvíťazili

Hráči od začiatku plnili pokyny trénera, nie všetko im vychádzalo, no podarilo sa im v tridsiatej siedmej minúte skórovať. V druhom polčase bolo vidieť niekoľko šancí na strane gepardov, do konca zápasu sa im podarilo ešte dvakrát prestreliť brankára domácich a zápas uzavreli výsledkom 0:3.

U17-1

TJ Jarovce Bratislava – FC IMAS

Výsledok: 0:3

Zostava: Richard Hlobil, Samuel Foltýn, Lukáš Kaniansky, Evan Samuel Kilian 64′, David Drahoš (C), Marcus Had 76′, Jakub Drahoš, Marek Magula, Róbert Galba, Maximilián Magáth 54′, Erik Zeman

Náhradníci: Daniel Deák 54′, Hakan Yilmaz 76′, Šimon Zlocha 64′

Góly: 37′ Lukáš Kaniansky, 47′ Erik Zeman, 64′ Marcus Had

Hodnotenie trénera Žilavého:

“Na horúcej pôde Jaroviec sme odohrali veľmi dobrý zápas. Nakoľko to bola odveta z nášho domáceho stretnutia, kde boli veľké emócie hostí a zastrašovanie našich hráčov, sme tento zápas zvládli na výbornú. Od začiatku stretnutia sme sa snažili o náš kombinačný futbal, čo sa nám až tak nedarilo ale po 10. minúte sme prebrali zápas do našich rúk a domáce mužstvo sme do ničoho nepúšťali. Veľmi dobre nám pracovala naša defenzíva, kde sme zbierali všetky lopty. Trošku nám do polčasu nevychádzal stred poľa, kde sme hrali veľmi na kraji s našimi stredovými hráčmi. Po góle nášho obrancu, ktorý po rohovom kope skóroval, sme sa ukľudnili. Do druhého polčasu sa nám začalo dariť aj v strede poľa, kde sme zbierali súperove nakopávané lopty a hrozili peknými akciami. Jednu si pripísal aj náš brankár, keď z rozohrávky hneď našiel nášho strelca Erika, ktorý zvýšil na 0.2. Chlapcom a realizačnému tímu patrí veľká vďaka za disciplínu na ihrisku a aj mimo neho.”