Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U17,  U19

Po domácich zápasoch dorastencov ostalo 6 bodov doma

Odmenou pre hráčov U19 neboli len tri body, ale aj akrobatický kúsok trénera Tótha

Kategória U19 privítala na domácom ihrisku hráčov SDM Domino. Kvalitný zápas s bojovnosťou na oboch stranách však priniesol góly až v druhom polčase. Napriek tomu sme však mohli vidieť pekné súboje a neuveriteľnú dávku snahy o strany domácich aj hostí. Góly po strele Tótha, Bilačiča a Druzhkova boli odmenou za odmakaný zápas. Okrem toho sa po zápase predviedol akrobatickým kúskom tréner Tóth, čo sľúbil hráčom za víťazstvo.

Výhrou sa skončil aj zápas U17-tky. Aj v zápase mladších dorastencov bolo vidno snahu a bojovnosť, no góly začali padať až koncom druhého polčasu. Výhra poteší, no zranenie hráča Tótha nás veľmi mrzí a želáme mu rýchle zotavenie.

imas19   

U19

FC IMAS – SDM Domino

Výsledok: 3:0

 

Zostavy: Richard Hlobil, Marek Bilačič 83′, Adrián Foltýn, Richard Dvoran, Lukáš Kaniansky, Peter Tóth (C), Kristián Kobielský 86′, Šimon Marušák 77′, Peter Biesik, Filip Didek, Ivan Druzhkov 86′

Náhradníci: Gregor Púchy 86′, Daniel Šimovčík 77′, David Martin Turoň 83′, Branislav Dinko 86′, Richard Košík

Góly: Peter Tóth 70′, Marek Bilačič 79′, Ivan Druzhkov 84′

Hodnotenie trénera Tótha:

“Odohrali sme najlepší zápas v tejto sezóne. Vedeli sme, že nás čaká ťažký a kvalitný súper, čo sa potvrdilo. Obe mužstvá podali výborný výkon. Zápas sme odohrali vo vysokom tempe. Chlapci dodržali taktické pokyny do bodky. Dobre sme sa presúvali v obrannej zóne, hostí sme nepúšťali do nebezpečných priestorov. Nám vychádzali kombinácie, mali sme veľmi dobrý pohyb. Vytvárali sme si šance, len nám to nechcelo padnúť. Polčas skončil bez gólov. Druhý polčas sa tempo ešte vystupňovalo. Vedeli sme, že tento zápas môže rozhodnúť jeden gól. Boli sme koncentrovaní na každú jednu situáciu. Stále sme boli aktívni v útočnej fáze a išli sme za gólom. Po perfektnej kombinácii sme sa gólom Tótha dostali do vedenia. Nezavreli sme sa na vlastnej polovici, ale snažili sme sa držať loptu vo svojej moci, kombinačne sme sa dostávali k súperovej bráne. Exportný gól Bilačiča do šibenice bol ozdobou tohto zápasu. Pred koncom Druzhkov vsietil tretí gól. Všetci sme si dnešný zápas užili, podali sme perfektný výkon a odmenou nám bol skandovaný potlesk divákov.”


imas17

U17

FC IMAS – MFK Záhorská Bystrica

Výsledok: 2:0

 

Zostavy: Jakub Martinovič, Filip Tóth, Evan Samuel Kilian, Jakub Drahoš, Samuel Foltýn, David Drahoš (C), Marcus Had, Marek Magula, Róbert Galba, Maximilián Magáth, Daniel Deák 55′

Náhradníci: Šimon Zlocha 55′

Góly: Róbert Galba 75′, Róbert Galba 78′

Hodnotenie trénera Žilavého:

“Od prvej minúty sme hrali zakríknute, lopta nám odskakovala, prihrávali sme súperovi lopty, do 10. minúty sme len nakopávali lopty. Po 10. minúte sme konečne začali hrať to, čo vieme, kombinačný futbal a hneď sa to aj odzrkadlilo, že sme súpera nepustili do žiadnej šance, snažili sme sa zakončovať z každej možnej pozície. Do druhého polčasu sme trošku zmenili posty, čo sa nám aj vyplatilo. Od 58. minúty sme mohli hrať o jedného hráča v poli navyše po podrazení nášho stopéra F. Tótha, ktorý si po páde zlomil zápästie a musel ísť do nemocnice. Ale chlapci zabojovali a od 73. minúty sme viedli a tlak potvrdili v 78. minúte druhým gólom. V tréningoch musíme zlepšiť prihrávku a pohyb na ihrisku.”

error

Nezabudni nás sledovať aj na