Archív článkov

Po jesennom nezdare výsledok rozdielom dvoch tried

Kategória U13 si v odvete napravila chuť a zdolala FKM Stupava

Sobotný zápas v kategórii mladších žiakov odohrali proti sebe dve stupavské družstvá. Tentokrát bolo ako domáce družstvo vedené FKM Stupava. O konečnom výsledku rozhodol až druhý polčas, v ktorom naši gepardi vsietili do siete súpera 7 gólov. Hetrik sa podarilo streliť Lucasovi Benkovskému, dva góly strelil Šimon Zlocha a po jednom góle pridali Jožko Haramia a Samuel Foltýn.

imas (4)

ilustračná fotografia

U13

FKM Stupava – FC IMAS

Výsledok: 0:7

 

Zostava (FKM Stupava): Tobias Kučerák, Adam Ďurček, Kristián Klus, Michal Klas, Filip Holúbek, Kristián Horváth, Juraj Kratochvíl, Adam Straský, David Hablovič (C), Andrej Krajcer, Gabriel Daren Vauquelin, Juraj Strižko, Michal Belko (zdroj: https://obfz-bratislava-vidiek.futbalnet.sk/zapas/401962/) 

 

Zostava (FC IMAS): Richard Hlobil (C), David Kovár, Evan Samuel Kilian, Samuel Foltýn, Šimon Zlocha, Patrik Štvrtecký, Martin Mlynka, Lucas Benkovský, Jožko Haramia, Juraj Haramia, Timur Tolkačev, Hugo Michal Šíra

Góly (FC IMAS): Lucas Benkovský (54´, 56´, 58´), Šimon Zlocha (35´, 41´), Jožko Haramia (53´), Samuel Foltýn (45´)

 

Hodnotenie trénera Richnavského:

“Na tento zápas som sa ja ako tréner osobne veľmi tešil, pretože ide o súpera, ktorý sa nebojí hrať kombinačne a neodkopáva lopty. Po celotýždennej práci chlapcov na tréningu som však bol z prístupu niektorých sklamaný a povedal som im, že ako tvrdo budú na sebe pracovať oni, toľko sa im to v zápase vráti. Zápas sa hral v nie ideálnych podmienkach, bola zima a pred zápasom aj výdatne pršalo. Začiatok zápasu sme zachytili veľmi dobre, chceli sme podržať loptu a nepustiť tak súpera k žiadnej príležitosti. Po úvodných minútach sme si dokázali vytvoriť šance, ale chýbalo nám troška šťastia a predovšetkým chladná hlava pri zakončení. Cez polčas som chlapcom povedal, že musia byť trpezliví, že možno príde gól hneď na začiatku, alebo až na konci zápasu. Po zmene strán sme začali aktívne napádať súpera a hneď v úvode druhého polčasu sa nám podarilo skórovať. To chlapcov ešte viac nabudilo a v rozpätí 10 minút sme rozhodli zápas. S pribúdajúcim časom prišli veľmi pekné akcie a krásne góly. Chlapcov musím pochváliť za predvedený výkon a fantastickú hru, zatiaľ našu najlepšiu v jarnej časti.”

error

Nezabudni nás sledovať aj na