Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U11,  U17,  U19,  U8

Zostava: Jakub Martinovič, Lukáš Kaniansky (C), David Martin Turoň, Matúš Sopko, David Neštrák 78′, Evan Samuel Kilian, Richard Dvoran, Samuel Foltýn, Daniel Šimovčík 62′, Erik Zeman, Michal Blatnický 90′

Náhradníci: Alex Bódi 78′, Kristián Bajči 62′, Patrik Brieda 90′, Matej Milata

Góly: Richard Dvoran 28′, Lukáš Kaniansky 87′

Karty: David Martin Turoň 74′, Erik Zeman 82′

Hodnotenie trénera Tótha:

“Úvod zápasu lepšie vyšiel súperovi, ktorý nás zatlačil, mal územnú prevahu. My sme sa dostali do zápasu po 15. minúte. Hostia boli silní na lopte, dobre kombinovali. Keď sme zvýšili pohyb, tak sme sa im dokázali vyrovnať. Veľmi dobre pracovala obranná štvorica. My máme problémy vo finálnej fáze útočnej činnosti. Po kombinačnej akcii sa nám podarilo gólom Dvorana otvoriť skóre. Druhý polčas sme začali aktívnejšie, ale paradoxne sme inkasovali 2 góly, a ďalšie veľké príležitosti súpera zlikvidoval brankár Martinovič. Chvíľu nám trvalo, kým sme sa otriasli po druhom góle, zmenili sme rozostavenie, išli do rizika s ofenzívnym rozostavením. Snažili sme sa o vyrovnanie. Opäť po štandardke sme sa gólovo presadili Kanianskym. Bod je vzhľadom k vývoju zápasu pre nás zlatý. Musíme pracovať na finálnej fáze útoku a musia zabrať ofenzívni hráči. Pochvala za bojovnosť do poslednej minúty.”

Výsledok: 3:0

Zostava: Marián Boldiš, Michael Rothbauer 53′, Bruno Sirota 69′, Matej Hiadlovsky, Štefan Gajdoš, Adam Zámečník 41′, Lucas Benkovský (C), Miroslav Toman, Samuel Magáth 60′, Samuel Habáň, Jakub Chochol

Náhradníci: David Kovár 41′, Tomáš Zeman 69′, Patrik Štvrtecký 53′, Tomáš Harenčár 60′

Góly: Samuel Habáň 40′ a 59′, Jakub Chochol 48′

“Od úvodu sme neboli dostatočne aktívni. Súper bol veľmi dobre pripravený, aktívny a nešetril krokmi. Čo sa o nás nedalo povedať. My sme dlho držali loptu, ale hlavne sme s ňou boli pomalí. Chýbala nám dravosť a emócia. Podarilo sa nám streliť šťastný gól priamo do šatne. V druhom polčase sme zrýchlili, začali viac behať. A to sa odzrkadlilo. Góly, oba, v druhom polčase boli fantastické. Musíme pracovať na tom, aby náš manažment zápasu na ihrisku vyzeral ako druhý polčas.”

U11

FC IMAS – OFK Vysoká pri Morave

Výsledok: 2:3

Hodnotenie trénera Múčku:

“Do zápasu sme vstúpili s nadšením a súpera sme zatlačili na vlastnú polovicu, pričom sme zahodili niekoľko tutoviek. Po celkovo dobrej hre sme polčas vyhrali 2:0. V druhom polčase však sme inkasovali po penalte a následne sme začali hru strácať. Súper bol všade rýchlejší a žiaľ, kondične sme odišli. Záverečný hvizd znamenal našu prehru 3:2. Zo zápasu si berieme hlavne pozitívne veci a na tých budeme stavať.”

Hodnotenie trénera Ryšánka:

“Tentokrát sme odohrali ligové kolá vo Vysokej pri Morave. Úvodný zápas proti domácim bol zaujímavý od začiatku bojovnosťou a nasadením. Na to, že sme hrali 10 minút o jedného menej, to bol fantastický výkon. V závere po nevyužitej šanci a následnej hre bez brankára si súper upevnil víťazstvo na svoju stranu. Druhý zápas s Jakubovom, opäť sme predviedli výborný výkon a poľahky sme brali 3 body. V derby so Stupavou nám nevyšiel úvod zápasu a potom sa to viezlo. Chalani stratili motiváciu a odovzdaným výkonom sme na súpera nestačili. Za prvé dva zápasy tím musím pochváliť a aj v poslednom boli svetlé momenty, ale ako som im spomínal, treba hrať dokonca. Ďakujem rodičom za skvelú podporu z tribún a tímu za predvedenú hru. Makáme ďalej, samozrejme.”