Archív článkov,  Hodnotenia zápasov,  U11

Po vlne víťazstiev porazil jedenástku Rohožník

Gepardi na domácom ihrisku prehrali 3:4

V desiatej minúte svoju šancu nezahodil Martin Slávik, ktorý otvoril zápas strelením gólu. Vo svojej hre gepardi pokračovali a Michal Dvoran v 25. minúte zvýšil na 2:0. Gepardi sa chopili aj druhého polčasu, kedy v 27. minúte zvýšil na 3:0 Lukáš Stankovič. Zverenci trénera Měšťana však poľavili, čo využil súper a vsietil do brány domácich štyri góly.

7_imas-2

U11

FC IMAS – FC Rohožník

Výsledok: 3:4

Zostava (FC IMAS): Tomáš Měšťan, Max Jan Jager, Tobiáš Tomeček, Michal Kürti, Lukáš Stankovič, Peter Pristach (C), Michal Dvoran, Adam Rybnikár, Nikolas Tomasek, Martin Slávik

Góly (FC IMAS): Lukáš Stankovič (27´), Michal Dvoran (25´), Martin Slávik (10´)

Hodnotenie trénera:

“Prvý poločas velmi kvalitná hra z naší strany, rychlé napadání, přesné kombinační nahrávky, které vedli k zakončování. Hráli jsme naši hru, kterou pravidelně trénujeme a tím pádem jsme vedli v poločase 2:0. Druhý poločas jsme začali v našem tempu, navýšili jsme gólem na 3:0 a od tohoto momentu si pravděpodobně naši hráči v hlavičkách řekli, že se už nemůže nic stát. Od 35 minuty co jsme obdrželi kontaktní gól na 3:1, se vytratila naše pozitivní hra a začali jsme spíše sledovat výsledek než svoji hru. Byli jsme všude o krok pozadu, nepřesné a zbrklé nahrávky a začali se množit individuální chyby v poli ale i v bráně. Svým nezodpovědným přístupem na hřišti jsme darovali soupeřovi střelit několik branek, která navíc poslední v posledních minut nás stále remízu.”